Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogyan fog folytat...

Szerintetek hogyan fog folytatódni a Trónok Harca? (SPOILER, csak akkor nézd meg a kérdést, ha láttad a mai részt! )

Figyelt kérdés
Ugye Sansa és Jon találkoztak, aminek én nagyon örültem. Viszont Rickon Deresbe van fogságban Ramsay-nél. (Szegény van csajt sajnáltam ma, bár gondoltam, hogy megöli) Hogyan fogják megpróbálni visszavenni a várat? Hisz Rickon ott van, bármikor meghalhat (tudjuk milyen a Bolton fiú), bár ha meghal, akkor pedig Ramsay is biztos vele megy. Szerintetek hogyan fog folytatódni a történet?
2016. máj. 16. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
hat sansa meg jon igye sereget szervez a vadak segitsegevel, azt meg nem tudjak h kisujj a volgyben is ugyanezt teszi. gondolom majd ertesulnek rola es egyesulnek es beveszik derest. remelem rickont nem nyirja ki az a stenetlada.
2016. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!