Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan kutyás filmeket keresek...

Olyan kutyás filmeket keresek amiben a kutya és az ember között szórós a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Amiket láttam (Kutyabajnok, Kutya hideg, Hachiko, Lassie, Fehér agyar, Hókölykök, ) (Ha esetleg ismertek még Husky kutyás filmeket kérlek azt írjátok meg.)

2016. jún. 4. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Először is a "szórós " szó így van helyesen leírva: szoros.

2.Én a Beethoven című filmet tudom ajánlani, amelyikben egy bernáthegyi kutya van úgy elnevezve, hogy Beethoven.

Azt hiszem vígjáték is.

2016. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem Husky-s, de mindegyik szívet melengető film.

Kutyám, Skip

Marley meg én

Max

Szájkosaras kosaras (ennek több része is van)

2016. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TR75 ***** válasza:
A fiú és a kutyája (A Boy And His Dog - 1975.)
2016. jún. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást!!! De nem ezt kértem! Nem szeretem a Beethoven-es filmeket. A többi válaszolónak köszönöm. Ezeket még nem láttam. Nem baj hogy nincs benne husky. Csak imádom őket. Nekem is van három ördögöm és szeretem az olyanokat amiben ez a fajta van :)
2016. jún. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!