Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a sorozatok,...

Melyek azok a sorozatok, amelyeket mindenképp érdemes lenne nézni? 23/L

Figyelt kérdés

Milyen sorozatot lenne érdemes néznem? Mit ajánlanátok és miért ajánljátok?

Eddig ezeket láttam: Trónok Harca (nagyon tetszik), Vikings (abba hagytam, nem tetszik), Breaking Bad (nagyon tetszett), True Blood (abbahagytam...), Vampire Diaries (ezt is abbahagytam), Family Guy, South Park, Brickleberry, Rém rendes család, Modern Család, Odaát, Szökés, Penny Dreadful, Agymenők, Tudorok, Downton Abbey, Róma, Az ifjú fáraó, The Walking Dead, Doktor House, Sherlock, Jóbarátok, Egyszer volt hol nem volt, Spartacus, Internátus, Így jártam anyátokkal, Hősök, Amerikai Horro Story, Született feleségek, Pretty Little Liars, Weeds,

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, amint gondolom feltűnt sorozat függő vagyok és sajnos kezdek kifogyni az ötletekből :)



2016. jún. 21. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fekete vitorlák, Álmosvölgy legendája(szigorúan csak az 1-2 évad), The last kingdom, az elit alakulat, shannara, borgiák, Esetleg: star wars klónok háborúja,
2016. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fear The Walking Dead


The 100 <--- Ezt szerintem mindenképp, de ha belekezdesz, ne ítéld meg az első pár részről, mert egy tinidrámaként indít de utána átmegy egy akciódús és érdekes stroy irányába :)


Orphan Black


és talán Wentworth (ez nőibörtönös sorozat, de szerintem érdekes)


Üdv, :D

2016. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ha szereted az orvosi jellegűeket akkor vészhelyzet, amugy orange is te new black, mr. Robot, gyilkos elmék, 24
2016. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy a Vikingeket abba hagytad. És nem akarom erőltetni a dolgot, de hol hagytad abba? Mert ha esetleg az elején akkor érdemes neki még egy esélyt adni, ugyanis az eleje elég lassan indul be, majdnem én is félbe hagytam, de nem bánom, hogy végül mégsem tettem.

A Hősöket amúgy végig nézte? Mert én valahol a 2. évad végén, 3. évad elején elvesztettem a fonalat és nem tudom magam rávenni, hogy folytassam.


Na de a lényeg, amit én ajánlok még:


Fekete vitorlák

Banshee

Borgiák

A horror mesterei (sorozat, de mégsem, 2 évadot élt meg, minden rész egy különálló kis (1 órás) horror film, van közte 1-2 jó rész)

Mr. Robot (feliratos)


Több sajnos nem jut eszembe, a java ugyanis rajta van a listádon :D

2016. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A Vikingeknek az első három évadát néztem meg és egyszerűen nem tudtam megszeretni, szóval még sajna azt se tudom mondani, hogy az elején ragadtam le :( ezt a három évadot is csak azért néztem meg mert csak ez volt letöltve a gépemre, mikor nem volt internetünk. Ha lett volna valószínűleg már sokkal korábban abbahagytam volna :( nem tudom miért, de egyszerűen nem tudom rávenni magam arra, hogy folytassam.


A The 100-ra már én is gondoltam lehet ennek adok majd egy esélyt.


A Fekete Vitorlákkal is szemezek már egy ideje, azt is elkezdtem a Trónok Harcával együtt, de végül annyira nem kötött le, hogy teljes erővel mellőztem és a Trónok Harcára összpontosítottam és mikor az előző évadnak vége lett, jött egy év szünet, de nem tudtam magam rávenni a Black Sailsre :S


A Hősöket már nem is tudom, hogy teljesen végig néztem-e vagy valahol abbahagytam, nem mostanában néztem, évekkel ezelőtt és csak az elejére emlékszem :)


Várom még az ötleteket :)

2016. jún. 21. 14:21
 6/15 Balduin válasza:

DRÓT - az egyik legjobb sorozat ami valaha készült csak nagyon kevesen ismerik. Baltimore, Amerika második legveszélyesebb, és a világ 19. legveszélyesebb városának mindennapjait mutatja be. Alapvetően bűnügyi, de mindenhova kiterjed és minden összefügg mindennel(pl. politika, kikötői szakszervezetek, Baltimore néger nyomornegyedei stb.) nagyon zseniális.

Ne számíts olyan izgalmakra eleinte mint a Breaking Bad-ben vagy a Trónok harcában, de ha megadod a tiszteletet az első pár résznek, magába fog szippantani és nem tudod majd abbahagyni.

IMDB-n, ahol a Trónok harca és a Breaking Bad 9,5 pontosak, a Drót 9,4 pontot ért el a tízből. Ott van a top 5-ben!

2016. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Balduin válasza:
Ja és nem tudom hogy állsz ezzel de feliratosan ajánlom. Jó a szinkron nem arról van szó de én személy szerint a feliratosat kedvelem jobban.
2016. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A felirat nekem nem jelent gondot, sokszor nézem meg az új részeket teljesen angolul mindenféle felirat nélkül :)

Akkor a Drótnak is adok majd egy esélyt :)

Köszi az eddigi tippeket, természetesen jöhetnek még :D

Sorozatból sosem elég :)

2016. jún. 21. 14:48
 9/15 anonim ***** válasza:

ÉS imádom a krimiket, ha te is szereted:

CSI:MIAMI helyszínelők,

CSI:NewYorki helyszínelők,

CSI,

DR. Csont (Bones)

Gyilkos számok,

Gyilkos elmék,

NCIS,

NCIS: Los Angeles,

Mentalista.

Én mostanában ezeket is szeretem:

Lucifer♥

Mindörökké (Forever)

2016. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezel - Bosszú mindhalálig
2016. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!