Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz szerintetek a médiával...

Mi lesz szerintetek a médiával pl:filmek, játékok, rajzfilmek 50-100év múlva? Ja és közben nem lesz IGAZI világvége. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mert ugyebár a folytatásoknak és vége lesz :D pl:Egy bogár élete,volt,aranyhaj,a 2dínó,agymanók,minions..

2016. jún. 21. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van: mostanában nagyon a folytatások és remake-ek korát éljük. Nem tudom, hogy meddig tartható ez, de azért most is születnek egyedi filmek. Valószínűleg akkor is lesznek majd új történetek, új filmek. Most hadd ne mondjam, hogy a regény jóval régebb óta létezik, mint a film, mégse halt ki - mindig jön valaki, aki megír valami újat.
2016. jún. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább formai szempontból közelíteném meg, hiszen nincs olyan téma, amit ne dolgoztak volna föl már az ókori nagy klasszikus művekben is.


Szerintem ezek integrálódni fognak. Már most is elég jelentős részét képezi az animálás sok filmnek, valószínűleg ez az arány tovább nő a technológia olcsóbbá, elérhetőbbé válásával. A játékok is egyre valósághűbbek és filmszerűek, ezért arra számítok, hogy valamilyen formában interaktívabbá válnak (ld. pl. a mostani VR-szemüvegek megjelenését). Szóval nem egy nagy moziképernyőt fogunk bámulni, hanem virtuális valóságban éljük át a történetet, aminek mi is résztvevői, esetleg alakítói leszünk.

2016. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a like. Szeretnék még válaszokat.
2016. jún. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!