Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca? Spoiler.

Trónok harca? Spoiler.

Figyelt kérdés

Na most néztem meg a 6/10 részt. Eszméletlen volt. :)

Cersei az szerintem bekattant. Kíváncsi leszek mi lesz majd belőle. Azért a futótüzes akciója nem volt semmi. Csak Margaeryt sajnáltam.

Tommen egy befolyásolható kis izé volt, de néztem egy nagyot, hogy lazán levetette magát a toronyból.

Jaime szerintem már nem tudja hova tenni Cersei hülyeségét.

Daenerys végre megindult ez már tetszik. Abár Varys milyen ügyesen teleportál :D

Remélem Arya hall Deres visszaszerzéséről és végre haza talál. De lehet előbb megöli Cerseit.

Bran azért már tovább is haladhatna.

Sansatól meg Kisujjtól azért tartok kicsit.

És egy kérdés az előző részekhez. Ramsayt miért nem intézte el úgy a vörös papnő mint Ranlyt. Vagy az csak egyszeri varázslat volt?



2016. jún. 27. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Cersei eddig is kattant volt. Meg fog valósulni a valonqar prophecy és Jaime fogja megölni.


Renly blood magic módjával halt meg, amihez egy király vére kell, így sehogysem tudta volna megölni Ramsayt.

2016. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!