Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Rebels kérdések?

Star Wars Rebels kérdések?

Figyelt kérdés

Az alábbi kérdésekben érdekelne mások véleménye:


1.A 2.évad záróepizódjában Ahsoka meghal?

2.Ugyanennek a résznek a végén Ezra kinyitja a sith holokront, tehát kapcsolatba kerül a sötét oldallal?

3.Szerintetek mivel magyarázzák a sorozat végén, hogy a csapat nem lesz benne a következő részekben? Én nem hinném, hogy egy olyan sorozat, amin meglátszik, hogy egyre inkább gyerekeknek készül kinyírná a főszereplőket.

4.Kanan visszanyerheti a látását? Láttunk már korábban végtag pótlását, de érzékszerveket is tudnak pótolni?



2016. jún. 27. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:

1 igen valószínűleg meghalt. Illetve úgy lenne jó. Nagyon ócska lenne, ha valami gagyi fordulattal még is túlélné.

2. Remélem sith lesz. Igen már Maul által is kapcsolatba került a Sötét oldallal. Na meg az érzései is elég hevesek. Igen jó úton halad, hogy a Kanantől tanultakat a Sötét oldalra fordítsa.


3. Sok mindent meg lehet így magyarázni, hogy nem látszódtak. Máshol vorltak stb. De remélem lassan meghalnak. Az úgy éreztetné a Birodalom erejét és gonoszságát. Vagy semmi nem lesz, mondanak valami gagyi magyarázatot és kész.



4 nem hiszem. Ő Mostmár az Erő segítségével lát. És így kvázi erősebb lesz/lett. Nagyobb benne az Erő. Érzékszerveket szerintem nem tudnak pótolni.

2016. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem halt meg Ahsoka
2016. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Benyebonya ***** válasza:

A zárójelenetben látjuk Ashokát besétálni egy sötét kapun, tehát egyértelműen él.


Ezrát egyértelműen megkísértette a sötét oldal, valószínűleg a következő évad egyik legfontosabb témája ez lesz.


Szerintem simán lehet, hogy végül meghalnak. Én pont azt éreztem, hogy egyre kevésbé szól gyerekeknek. Csak ha a Clone Wars-szal összeveted, sokkal sötétebb, és a buta droidoknal megfelelő humorforrás sincs nagyon benne. Sőt az a jó néhány KOTOR utalás, ami volt itt a második évadban, az is inkább a keményvonalas rajongóknak szólt, akiknek az átlagéletkora mára már húsz fölött van bőven.


Kanan meg biztosan láthatna újra, de nem fog. Ha úgy tesszük már ez így önmagában egy miraluka utalás, amire eddig SW mozgóképen nem volt példa.

2016. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Benyabonya szerinted Revan kánon lesz? Én nagyon remélem
2016. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Benyebonya ***** válasza:

Egyáltalán nincs kizárva, egyre több elemet tesznek kánonná az Old Republic korszakból. Először Bane, most Kreia, nem lepne meg, ha egyértelmű utalást (kardját, maszkját, holokront...) kapnánk egyszer csak róla is.

Bár már így, hogy a Malachor V., és Kreia tempoma szerepelt, már szinte kánonnak tekinthető az egész KOTOR. Igen, hivatalosan nem az, de nem hiszem, hogy pár elem áremelése után a többit már nem kéne idetartozónak tekinteni.

2016. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az egész KOTOR-t át lehetne emelni, hiszen semminek se mondana ellent, annyi évvel játszódik a filmek előtt... Persze lehet a 8. és 9. részben foglalkoznak majd a Jedik és a Sithek eredetével, illetve több ezer éves történésekkel, lehet ezért nem emelik át
2016. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdéseidre válaszolva

1.: Ahsoka fix hogy él.

2.:Kapcsolatba kerülhetett vagy Sithként kellet gondolkoznia amire csak egy nagymester képes. (meg természetesen egy Sith)

3.:Hát ezt nem tudom én is furcsálom.

4.: Valszeg az Erővel fog „látni, mint Kota.

2016. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja igen. [link]

Olvassátok el, érdemes.

2016. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ami a legfontosabb senkit ne érdekeljen mi a kánon meg nem... az a lényeg hogy élvezzük, szeressük.
2016. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!