Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcás Daeneryst...

A Trónok harcás Daeneryst miért szeretik ennyien?

Figyelt kérdés
Semmi jellemfejlődése a 2. szezon óta,egy keménykedő,magára túl sokat adó,néha idegesítően lenéző,máskor meg hisztis. Ráadásul a színésznő sem túl jó. Mégis rengetegen szeretik,a legtöbb felmérés alapján a 2. legnépszerűbb karakter Tyrion után. Miért van ez?
2016. júl. 2. 12:02
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%
Jó a melle.
2016. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kedvelem nekem szimp valahogy
2016. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Tetszik a mejje.
2016. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
én rühellem:')
2016. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az azért úgy erős, hogy jellemfejlődése nincs, mert van. Nálam valahol elvesztette, vagy csak kezdte elveszteni az egyik (mert nem csak 1 van) kedvenc szereplőm díját, de most már visszanyerte.


Aki nem látta a 6 évad 10. részét ne olvassa

SPOILER

Illetve, amit majdnem a sorozat eleje óta mondogat: el akarja foglalni a trónt, azt most úgy tűnik tényleg valóra váltja. Persze közbejöhetnek más dolgok, akik olvasták a könyvet esetleg tudhatják, hogy mire gondolok. Tehát akadályba ütközhet. Én amondó vagyok, hogy nem is baj, hogy még csak most kezdett megindulni, így utólag örülök is neki. A sárkányok egy kicsit megnőttek (bár még tudnak elvileg nőni), kellően erős serege van. Illetve a rabszolgatartókat/mestereket is elintézte és már helytartója is van. Tehát az eddig elért eredményeit sem vesztette el.

Őt nem uralkodásra nevelték, így híján van a tapasztalatoknak, de viszont nagyon helyesen megválasztotta Tyrion segítőnek.

Azért a rabszolgákra, gyerekekre, nőkre tekintettel van, védelmezi őket. Kivel szemben annyira lenőző, aki nem érdemelte volna meg? Joraht egyszer elküldte, akit nem kellett volna és azon kívül?


A színésznővel pedig semmi gondom :)


A másik pedig, hogy sokan vannak akik nem szeretik...

Itt a kérdésed majdnem ellentéte:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__7909394-m..

Láthatod, van aki Jont is utálja és van aki Ramysayt szereti :D (maga módján bár szerettem, de végre megérdemelte ami neki járt; a színész is remek munkát végzett, hogy sikerült úgymond megutáltatnia magát és azáltal lett kedvenc, ha értitek mire gondolok. Hasonlóan, mint Joffrey (természetesen a forgatókönyvírók, és maga az író érdeme is)

2016. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!