Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az amiért megéri elkezdeni...

Mi az amiért megéri elkezdeni nézni a Trónok harcát?

Figyelt kérdés
Eddig még egy részt sem láttam belőle, szóval ne spoilerezetek! :D

2016. júl. 3. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

nagyszabású, fordulatos, izgalmas, olyan erős karakterekkel, hogy szinte leszögeznek a székbe, de arra készülj, hogy erősen 18-as. Ajánlom a HollywoodNewsAgency videóit a trónok harcáról, én azok miatt kezdtem el nézni :)

(Minden, amit a Trónok harcáról tudnod kell. Top 5 ok, amiért nézned kéne a Trónok harcát)

2016. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mi középkorunkhoz hasonló a történet fő helyszíne, így engem egyből megfogott.

A könyvekben több, egymással ellenségeskedő karakter szemszögéből ismered meg a történetet, és szerencsére ez a sorozatban is így van, bár szeretik sokszor elvinni a szexualitás irányába főleg az első évadokban. Tehát számíts rá, hogy hirtelen jelenetváltás csak úgy be fog villani egy férfi nemiszerv vagy női mellek.

De vannak benne fordulatok, nem várt dolgok, érzelgősebb részek, hatalmi játékok stb.

2016. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem holnap el is kezdem nézni. :)
2016. júl. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!