Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri elkezdeni olvasni a...

Megéri elkezdeni olvasni a Trónok Harcát, ha már előtte láttam a 4. évadig? Úgy értem, hogy élvezhető a könyv, ha előtte láttam a sorozatot?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyv sokkal jobb és igen élvezhető, a könyvből néha a szerepplők gondolatait is láthatod ami Pl Tyrionnál eszméletlenek :D
2014. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már meg is vettem, de picit fura így olvasni, hogy eleve pár lényeges dolgot már előre tudok, de mindenesetre tényleg sokkal élvezhetőbb. 4. Évad melyik könyvbe tartozik bele, gyors el akarom olvasni az előtte levőket :D
2014. jún. 24. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4. évad az utolsó három kötetből merít. :D Tehát a Kardok, a Varjak és a Sárkányok is. De majd meglátod.
2014. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Ja és Kardok vihara végén van egy hatalmas fordulat, amit a sorozatban még nem lőttek el. Szóval a 3. könyv végén meg fogsz lepődni, az tuti. Szóval csak olvasd. :)
2014. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!