Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek ezek a részek az...

Melyek ezek a részek az X-aktákból?

Figyelt kérdés

Régebben néztem az X-akták sorozatot, ez a két rész maradt meg bennem, de már nem tudom a címeiket:

1. Csak annyira emlékszem, hogy Mulder ügynök valamiért távol van. Egy este felhívja telefonon Scully-t, aki egy szállodában van. Ahogy beszélnek egy fickó (aki pont úgy néz ki, mint Mulder) kinn áll a szoba előtt és Scully-val akar beszélni. Később elrabolja a nőt;

2. Kedvenc ügynökeink valamilyen vallási rituálé következtében elhunyt nő/férfi ügyében nyomoz, a gyanúsított 3 fiatal lány. Éppen le akarja őket Mulder kapcsolni, amikor azok valami szöveget mormolnak, mire Scully tenyeréből férgek jönnek elő



2016. júl. 12. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

1: A második évad közepén van, a 16, 17, 18. réazek közül valamelyik.


2: Ebben nem vagyok biztos, de a második évad közepe táján van egy hasonló rész.

2016. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!