Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (saját közvélemény kutatás)...

(saját közvélemény kutatás) Mit gondoltok a Winx 5,6 és 7. évadáról?

Figyelt kérdés

Engem elborzaszt, hogy mi lett a Winx-ből. Mikor kicsi voltam imádtam, szóval már csak kíváncsiságból is megnézem a végéig. A régi részeit szerettem/szeretem, de a mostaniak... A gonoszok bénák, a kinézetükről nem is beszélve, értelmetlenebb mint volt, az átváltozások, zenék, hajszínek, átváltozva szintén béna, valamelyik borzasztó. Az enchantix volt a legjobb az átváltozások közül. Meg mi az már, hogy nem tudom hány évaddal ezelőtt volt szó arról, hogy a végső, a franc tudja milyen átváltozás az Enchantix, ehhez képest utána jött még x új átváltozás.

Az meg a másik, hogy úgy vettem észre mintha nem kicsit több lenne a (felesleges) nevetgélés mint kellene.


Ti mit gondoltok?



2016. júl. 15. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1#: ok

Más valaki?

2016. júl. 15. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy Flórának olyan hülye hangja van a 6,7 évadban😞
2018. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Flóranak béna lett a szinkron hangja a 6. évadba.
2021. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!