Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvasnátok...

Milyen könyvet olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

- Konkrét téma érdekelne (pl.: hétköznapi, szerelem, akció, stb)

- Esetleg milyen természetfeletti lényekről olvasnátok szívesen

- Milyen természetfeletti erővel rendelkezzenek

- Boldog vége legyen vagy boldogtalan


Vannak elképzeléseim, csak érdekelne hogy ti mit olvasnátok szívesen. Ha érdemesnek találom az ötleteket, beleírhatom. :)



2015. jún. 7. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy szemernyit is igényes, valóban írásra termett író azért fog neki egy könyvnek, mert van mondanivalója.
2015. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, de az a helyzet, kedves barátom, hogy egy író általában nem magának ír, hanem Nektek, olvasóknak és akármennyire is hihetetlenül hangzik arra voltam kíváncsi, hogy milyen könyvekre van mostanában érdeklődés.

Akkor is megírom a könyvemet, ahogy gondolom, ha nem ír ide senki semmi értelmeset, és akkor is ha igen, csak akkor lehet hogy bele tudom építeni azokat az ötleteket, amire van érdeklődés.

2015. jún. 7. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontozz le, ha akarsz de van igazság abban, amit az első mond. Ha ennyire érdekel az emberek véleménye, ne egy-két gyakoris anon véleményét kérdezd meg, hanem szerkessz meg egy tisztességes kérdőívet és töltesd ki célcsoportoddal. Ha itt kérdezel, hamis információkat fogsz kapni: egy részt túl kevés lesz a válaszoló, másrészt az sem mindegy, hogy ki válaszol a kérdéseidre (12 éves lányok marhára mást olvasnak, mint a 62 éves férfiak, na).
2015. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

-Téma: hétköznapi, szerelem, kaland

-Természetfeletti lények: tündérek, törpék, boszorkányok

-Természetfeletti erő: láthatatlan, gondolatolvasó

-Mindegy, h milyen a vége

2015. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ő... Kicsit talán későn érkeztem :D

A téma, az szerintem legyen olyan, amilyet te szeretsz... De én konkrétan a horrora vagyok rákattanva esetleg a Fanaty jöhet még. De legyen inkább a horror.

Természet feletti lények... Hááát, a vérfarkas/vámpír röhejes és már lerágott csont. És a zombi pedig, hát azt is nap mint nap f*ssák ki magukból szóval maradtak a démonok és szellemek, esetleg a többi misztikus lény, mint például a Rake. A szellemeket/démonokat (legyen most csak szellem :D) ijesztően írd le. Ne legyen egy csinos és ártatlan tündibündi, cukorfalat kislány (persze így se rossz). Inkább egy bűn ronda valami legyen, amitől az ember rendesen parázik.

Természetfeletti ereje a szellemnek szerintem nincs igazából... Mivel maga a szellem az. De ha ez tetszik akkor mondjuk: tudja manipulálni az időt, tárgyakat mozgat, megszáll embereket stb...

A vége, pedig tökmindegy... Én szeretem a tragikus végeket, szóval az jöhet mint a Whisky fagylalt :3

De igazából nem értem a kérdésedet. Ha van elképzelésed akkor miért nem azt írod le és kéred ki a véleményünket? Na mindegy. És szerintem az író elsősorban magának ír, az olvasóknak csak a konkrét véleményére van szükség. Ne azt írd le, amit az emberek látni akarnak (más szóval ne akarj másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak). Hogy milyen regényekre van mostanában igazából igény? Hát főképp horror vagy thriller (szerintem legalábbis). És azok közül is a cafatolós és/vagy ijesztőkre. De igazából az összes műfajra hatalmas igényt tartanak.

A regényedhez, pedig sok sikert kívánok.

További szép napot! :)

2015. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!