Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudná írni az X-men...

Valaki le tudná írni az X-men filmeket sorrendben?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megjelenési sorrendben:

X-Men 1

X-Men 2

X-Men 3

X-Men Origins: Wolverine

X-Men: First Class/Az elsők

The Wolverine

X-Men: Days of Future Past/Az eljövendő múlt napjai

(Deadpool)

X-Men: Apocalypse/Apokalipszis


Történeti sorrendben:

X-Men Origins: Wolverine (de ez hosszabb időszakot ölel fel)

X-Men: Az elsők

X-Men 1

X-Men 2

X-Men 3

The Wolverine (de az első jelenetei, a háború, az Az elsők előtt játszódik)

X-Men: Days of Future Past: ez bekavarta a történelmet, átírta azt egy ponton, mivel visszaküldték Logant a múltba és megváltoztak a dolgok. Ezután következett az X-Men:Apocalypse, de azt szerintem nem lehet egyértelműen besorolni, kb. az X-Men: Az elsők után játszódik.

2016. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönööm!:)
2016. júl. 16. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És ugye mivel az Eljövendő múlt napjai megkavarta a történetet, és így kb. Az elsők után játszódik az Apocalypse, az X-Men 1-2-3 és a The Wolverine története mintegy semmis lett, mivel más lett a történelem. Illetve az Origins:Wolverineben szereplő Deadpool is semmis lett és helyette jött az új Deadpool, amit zárójelbe raktam.


Tehát igazából 2 külön "történelem/világ" lett az Eljövendő múlt napjai miatt.


Az első:

X-Men Origins: Wolverine

X-Men: Az elsők

X-Men 1

X-Men 2

X-Men 3

The Wolverine

X-Men: Az eljövendő múlt napjai


A második, az "új történelem":

X-Men: Az elsők -vagy legalábbis közel hasonló eseményekkel.

(Deadpool)

X-Men: Apocalypse

És így új történet kezdődik, mivel az Apocalpyse Jean és a többiek még fiatalok, míg az X-Men 1-2-3-ban felnőttek voltak.

2016. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Ajánlom, hogy ne a történet szerinti sorrendben, hanem készítés szerint nézd végig. Én történet sorrendben néztem meg, és elég össze-vissza volt. Az meg még dob rá egy lapáttal, hogy az egyik rész ősrégi a másik pedig nemrég jelent meg.
2016. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!