Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes nézni az x-men filmeket, hogy értsük az egészet és ne egy nagy katyvasz legyen?

Figyelt kérdés

Végre eljutottam odáig, hogy megnézem az Apocalypse-t, ezt nagyjából értem, hogy az eljövendő múlt napjai után játszódik mégis ez az időbe ide-oda ugrálósdi (mind fejben(pl hogy mi Magneto múltja vh-ban), mind "valóságban"(Logan visszautazása) megzavart, hogy mikor és mi történt. Meg aztán itt van Jean Greynek ez a főnix erő, meg akkor most Magneto jó-e vagy sem, elvesztette-e az erejét vagy sem. Szóval a kérdés, KRONOLÓGIAILAG (történés szempontjából) milyen sorrendben kell nézni a filmeket ill mi az ami pl az eljövendő múlt napjai miatt vagy más miatt nem is történt meg.


Ui: Tudom, hogy Megneto a 3. rész után a jelenet utániban ott sakkozik és elvileg megmozdít egy bábut, én akárhogy koncentráltam nem láttam, hogy megmozdítja akármelyik bábút is


2016. júl. 21. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még arra lennék kíváncsi, hogy hogy van ez a prof kerekes székbe kerülése, mert ekörül is van egy kis zavar
2016. júl. 21. 12:35
 2/4 anonim ***** válasza:

-Men Kezdetek: Farkas (1845-)

X-Men - Az elsők (1944-)

Apokalipszis

X-Men - A kívüllállók

X-Men 2

X-Men - Az ellenállás vége

Farkas

X-Men-Az eljövendő múlt napjai

Magneto nem vesztatte el az erejét. A prof pedig úgy kerül kerekes székbe, hogy az elsőkben rálőnek magnetora de eltéríti a golyót ami a prof ferincébe talál.

2016. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De Magnetoba beadtak valami szert a 3. részben amitől a mutánsok elvesztik képességüket, és a prof az eljövendő múlt napjaiban pedig képes járni
2016. júl. 21. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A prof később újból képes járni, magneto meg annyira erős mutáns hogy nem hatott rá a szer véglegesen, vagy a szer sem volt valami jó.
2016. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!