Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik voltak a legjobb filmélmén...

Blx30 kérdése:

Mik voltak a legjobb filmélményeid? Mely filmek voltak rád a legnagyobb hatással, milyen szempontból, mennyire és miért?

Figyelt kérdés

Kezdem én :D

Rám a legnagyobb hatással egyértelműen a Harcosk klubja volt, ez volt az első olyan filmem, ami után nem tudtam aludni, és napokig agyaltam rajta.Egyébként ezzel a filmmel kezdődött a mostmár egyre nagyobb filmmániám :D Nagyon szorosan mögötte van az Amerikai szépség és az Egy makulátlan elme örök ragyogása. Ezek mind olyan filmek voltak, amik jelentősen formálták a véleményem illetve kiszélesítették a gondolkodásmódom. Ja, és még egy kérdés: mi volt a legrosszabb filmélményed?

Köszi a válaszokat előre is :)



2016. aug. 1. 21:05
1 2
 11/15 anonim válasza:

Viharsziget

Eredet

K-Pax

Csillagok Között

Ez mind olyan film volt, ami után napokig agyaltam, nagyon elgondolkodtatóak :) ;)

2016. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Legrosszabb filmes élményem. Benjamin Button különleges élete (kvázi Forrest Gump egy új, váladék gerjesztő köntösben), Gettómilliomos (remélem nem kell magyaráznom).


Legjobb filmes élményem. Ezzel bajban vagyok, mert lehetetlen dönteni. Rekviem egy álomért (nem!! NINCS túlértékelve), Harcosok klubja (nem gyengén választotta meg radikálisan a véleményemet), Hetedik (mi is az az erkölcs? Létezik egyáltalán?)..emellett van még tucatnyi film, amit most ki kellett hagynom.

2016. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A legátütőbb filmélményem nekem is Harcosok klubja talán, egyszerűen zseniális az a film, hihetetlen. Nem is üzenetnek mondanám, amivel rendelkezik, hanem egy életérzésnek, egy filozófiának, amit soha nem akarok elfelejteni.
2017. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12#-es vagyok...

Leginkább európai filmeket tudnék egyébként mondani. Vinterberg, Lars von Trier, François Ozon filmjei.

De talán mostanság közülök kettőtől fogtam padlót. Trier Nimfomániása (CSAK A RENDEZŐI VÁLTOZAT) és Ozontól a Jeune et jolie...

Az európai filmekből érdemes manapság válogatni, jobban megéri.

2017. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egyértelmű... Mátrix :)
2018. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!