Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, ki fog ülni a...

Mit gondoltok, ki fog ülni a Vastrónon?

Figyelt kérdés

Daenerys szerintem nem,az túl kiszámítható lenne. Jonra sem mernék fogadni,szerintem nem is lenne jó uralkodó.

Pld. Kisujjat szívesen látnám a trónon,elég jól keveri a dolgokat de nem is egy zsarnok. Bár ezt megint nehezen tudom elképzelni.

Ti véleményetek?:)



2016. aug. 3. 12:23
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hali,a sorozatra gondolsz,gondolom, és ott szerintem Daenerys fog a trónon ülni,Tyrionnal a jobbján, Észak pedig különálló tartomány lesz Havassal az élén.

Tudom,kiszámítható,de a sorozat mostanában eléggé az(főleg a 6. évadban).

A könyvekben meg hogy mi lesz, meglátjuk 5-10 éven belül(már amilyen Martin tempója),de ott szerintem más lesz a végkifejlet.

2016. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen a sorozatra. Mondjuk ebben igazad van,a sorozat valóban kiszámítható lett...de hogy ennyire?:o

Mindenesetre Martinnak ajánlom,hogy a könyvbe valami nagyobb csavart rakjon:D

2016. aug. 3. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
szerintem Danerys meghal, Kisujjat Sansa fogja megölni, Jont tartom a legvalószínűbbnek, hisz ő maga a tűz és jég dala, mint kiderült. És sokkal alkalmasabb rá, mint Danerys, aki a hódításhoz meg a nagy szavakhoz ért, de a hatalmat nem tudja kézben tartani. Még Tyrionnal sem. Egyébként egyik főszereplőnk sem lenne alkalmas az uralkodásra, ahogy Robert, Geofry és Tommen sem voltak. Igazából talán egyedül Ned Stark lett volna alkalmas. Tehát nem azt kell nézni, ki lenne jó uralkodó, hanem kinek lesz szerencséje. Én nagyon várom vissza Gendryt is egyébként.
2016. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Dany-Jon párosból nem fog meghalni senki sem. Nem lesz vastrón, újra 7 királyság lesz.
2016. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiváncsi leszek, hogy Jon milyen király lesz. Mikor az Éjjeli őrség parancsnoka lett semmi perc alatt maga ellen fordított mindenkit és jól kicsinálták. Királyként sem jósolok neki túl sok időt.
2016. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Daenerys még elfoglalja Királyvárat, de aztán meg fog őrülni (végre valami váratlan fordulat nála is).


Jon-nak sikerül összefognia Északot és Délet a wight walker-ek ellen, ám az egyetlen hatásos "varázslat" ellenük amit Sam talál meg Óvárosban nemcsak az élőhalottakat pusztítja el végleg hanem mindenkit aki valaha visszatért a halálból (tehát Jon-t és Beric-et is). Jon úgy dönt vállalja a halált hogy ezzel megmentsen mindenkit.


Kisujj-jal Sansa számol le végleg (az egyetlen olyan közegben éri a halál amire nincs ráhatása: a wight walkerek között).


Ki fog ülni a Vastrónon? Senki mert mind a hét királyság önálló lesz, Királyvár pedig romokban fog heverni ahogy azt Daenerys látomásában is láthattuk.

2016. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Dany fog ülni, ha tetszik, ha nem.
2016. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Dany fog ülni, ha tetszik, ha nem."


Az George R.R. Martin-tól túl kiszámítható lenne...

2016. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jaj annyira imádom, hogy jönnek itt páran azzal, hogy Jon mennyivel alkalmasabb uralkodónak, mint Dany, mikor Dany városállamokat hódított meg és kisebb nagyobb bakikkal, de elvezetgeti azokat, míg Jon EGY NYAMVADT VÁRAT NEM TUDOTT MEGTARTANI :DDD komolyan emberek sírok... Nem Dany a tökéletes uralkodó, de könyörgöm Jon... pffff :DDD
2017. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Na, akkor ez az elmélet megdőlt. :)
2019. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!