Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is gyűlölte Lorelait,...

Más is gyűlölte Lorelait, amiért felbontotta az eljegyzést Luke-kal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon elkéstem a Szívek szállodájával, de valahogy tini koromban sosem volt türelmem végignézni. Most 25 vagyok, mostanra sikerült. Teljesen kikészülte ezen a fordulaton. Ti mégis hogy dolgoztáok fel ezt? (Nyilván csak poénkodok a téma komolyságán, de akkor is :D )

2016. aug. 18. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

En nem :D engem a Rory-Jess vonal jobban bosszantott. Tok jok voltak egyutt. Azt a Logant le tudtam volna ütni egy szivlapattal :-/ affektalos hülyegyerek.

Mondjuk a lanyok is nyafkak szóval egy kutya xD

2016. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem ez volt az első alkalom, hogy "gyűlöltem" Lore-t. Engem a legtöbb döntésével, a viselkedésével kiakasztott, főleg a szüleivel vagy épp Rory nevelésével kapcsolatban. Szóval az, hogy a pasijaival is úgy bánt, mint egy kutyával (sőt rosszabbul, lásd: PaulAnka xD), az annyira nem volt újdonság. De mindezek ellenére, vagy épp pont ezekért imádom. Makacs és őszinte... a legjobb kombináció. :))
2017. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Rory + Jess hozzászólással tökre egyetértek!!!


Engem is baromira idegesítet, hogy felbontotta az eljegyzést. Mondjuk ha már itt tartunk, akkor a Max-szel való sokkal jobban, őt nagyon sajnáltam. A Luke-nál legalább volt oka, és tényleg minden nagyon az April körül forgott már.

2017. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!