Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti felbontanátok az eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felbontanátok az eljegyzést azért, mert a választottad családja időnként megpróbálja fúrni a kapcsolatotokat 1500km távolságból is?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2016. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem. Nem a család elvárásai szerint kell élni, hanem úgy, ahogy te/ti akartok. És azért elhagyni vkit, mert anyucikának vagy apucikának nem megfelelő, hát akkor annak inkább ne is legyen senkije.
2016. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Volt "szerencsém" látni, hogy mire képesek a háttérből és én nem kívánok ilyenbe belemenni. Ha nem sikerül összebarátkoztatni a páromat a szüleimmel vagy én nem jövök ki az övéivel, akkor nem ő a nagy ő.
2016. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha sikerül is nekik.
2016. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Igen. Sajnos hiába a nagy szerelem- az elején-, az embernek a családja véleménye mindig is fontos lesz, és ez megmérgezi a kapcsolatot hosszú távon. Vagy el kell szakadnia az embernek a családtól, és azért a partner lesz a hibás, ha később megromlik a kapcsolat, és jönnek a viták...


22/N

2016. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy adott esetben a pàrom hogy viselkedne ezzel kapcsolatban. Ha pl az anyja folyton savazna, kavarna, és a pàrom erre nem mondana soha semmit, akkor igen, szakítanék.

Én azt gondolom, hogy ha nem vagyok szimpi a pàrom csalàdjànak, akkor nem kell muszàjból puszipajtàsnak lenni és jópofizni. Ha ez lett volna, hogy anyósomnak baja van velen nyíltan, akkor egyszerűen csak a fia menne làtogatni, én nem.

Ha esetleg egyébként van velem baja, nem mutatja ki, nem mondja..avagy jól titkolja.. szóval évente 4-5 alkalommal együtt is beugrunk:)

Viszont van olyan csalàdtagja aki utàl. Vele nem kommunikàlunk és kész. Ő amúgy nem is köszön, de leszarom:)

2016. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a barátom hozzáállásától függ.


a családjával szemben nem tudom megvédeni magam úgy, hogy ne sértegessem őket. azt meg nem akarom, úgyhogy az ő feladata, hogy leállítsa őket.

2016. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom az egész történetet. A testvéremről van szó. Választott egy lányt, aki több alkalommal konfliktusba keveredett a család minden tagjával. Ennek ellenére az egyik nézeteltérés alkalmával megbeszéltük, hogy nekünk az a fontos hogy a testvérünk boldog, innentől mi minimalizáljuk a kapcsolatot a lánnyal, a családi összejöveteleken elviseljük egymást és kész. Ehhez tartotta is magát mindenki annak ellenére, hogy a lány elérte hogy a testvérünk totálisan elfordult a családtól (értve ezalatt, hogy a megkeresésekre nagyon ritkán reagált). Egy hónapja megtörtént az eljegyzés, amiről egy közösségi oldalon szerzett tudomást a család. Erre ma, azzal az indoka hogy a család mennyit bántotta őt felbontotta az eljegyzést a testévünkkel. (annyit még erről a lányról, hogy a testvérünk miatt lépett ki egy másik -két hónapos- eljegyzésből, illetve azt hogy huzamosabb ideig képtelen egy lakhelynél vagy munkánál megmaradni) Számomra ez érdekes indok, arról nem is beszélve hogy 1500 km van köztük és a család között.
2016. júl. 2. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

A testvéred nem a lány miatt fordult el tőletek, hanem amiatt, ahogy a párjával viselkedtetek, aki magának választott.


És most hogy kifúrtátok, még őt okoljátok.


Nem tudom mi volt a vita tárgya, de kíváncsi lennék.

2016. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!