Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tud-e valaki valamit a The...

Tud-e valaki valamit a The Walking Dead 7. évadáról?

Figyelt kérdés
Pl.: Mikor kezdődik, lesznek-e új szereplő, ha igen akkor kik, és a legfontosabb ki hal meg a 6. évad végén?

2016. aug. 19. 15:46
 1/9 anonim válasza:
Azt hogy ki halt meg, senki se tudja, de oktober 23-an erkezik az evad, viszont csak egy nappal kesobb tudod megnezni feliratosan. Tobbet szerintem senki se tud. Uj szereplok gondolom lesznek
2016. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 20. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen akkor érkezik.

Új szereplők Ezekiel,Shiva és még pár Kingdomos karakter,Saviorok közül is gondolom lesz pár új akit megismerünk.

Nagy valószínűséggel Glenn hal meg és elvileg Abraham is.

2016. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. :)
2016. aug. 22. 14:39
 5/9 anonim válasza:
Már kielemezte egy híres amerikai videós akinek a barátja az AMC-nél dolgozik (és a barátja is bizonyitja) hogy Aaron hal meg.
2016. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem Aaron fog meghalni.Végig látták őt forgatni.Még a 8. résznél is -.- Egyedül Abraham meg Glenn forgatott csak az első résznél=ők haltak meg.

Meg különben sem csapnának ekkora hűhót egy mellékszereplőért.Nem tudom te kit néztél de nagy hülyeség az egész.

2016. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 23. 12:36
 8/9 anonim válasza:
oktober.24 én a fox-on (tv-ben) magyarul megy :)
2016. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!