Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha csinalnatok egy filmet...

Ha csinalnatok egy filmet amiben a foszereplo valamilyen szuperhos milyen lenne a ruhaja es az ereje?

Figyelt kérdés
Nemreg tettek fel nekem ezt a kerdest es tokre meglepett hogy napokig gondolkodtam rajta es kivancsi vagyok ti mit mondtok ra.

2016. aug. 22. 12:25
 1/2 anonim válasza:
Az ereje az lenne, hogy el tudná venni mások fájdalmát és sérüléseit, betegségeit de közbe azt a fájdalmat és a sérüléseket ő kapná meg de nem hal bele mert a teste nagyon gyorsan regenerálódik és ha valaki a segítségéért kiált akk egy teleportkapu beszippantaná és oda kerülne ahol szükség van rá. A ruhálya az hétköznapi lenne de általában szürke meg fekete kapucnis pulcsi fekete vagy szürke farmerral. Történet meg az lenne h több száz éve embereket ment több millió embert mentett már meg de belefáradt, hogy nincs egy szabad perce mindig ide oda rángatják a kapuk és folyamatosan szenved mások fájdalmától. Már nem akar segíteni de mikor egy kapu egy szenvedő mellé viszi nem tudja nézni ahogy szenved és segítenie kell, a lelkiismerete nem engedi hogy csak nézze. Próbál meghalni de nem tud mert mindig meggyógyul. Több ember is el akarja kapni hogy valahogy megszerezzék a képességeit töbször el is kapják van hogy megkínozzák, hogy mondja el jogy lett ez a képesség de mindig kapukon keresztül megszökik. Többször szerelmes is lesz de az öregedést ő sem tudja megállítani. A film végén talál egy árva fiút akinek a kaszás már fogta a kezét. Mikor gyógyította annyi erőt használt fel hogy az ereje átszállt a fiúba. És végre megnyugodhatott.
2016. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi h hosszú lett.
2016. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!