Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Konkrétan egy amerikai pitéhez...

Konkrétan egy amerikai pitéhez hasonló filmet keresek amiben minél több csajt döntöttek meg a srácok amíg pincérkedtek és a felvételi egy perecpakoló verseny volt, aki tudja a címét írja le komiba köszi?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem német film a srcáok nyári munkára mennek el és a szezon végén az győz aki több csajt fektet meg részletek vannak csak meg a filmből. Az egyik amikor a srác a szinpadon áll és a hancurlécére pakolja a pereceket mert az nyer aki többet tesz fel rá. Illetve hogy a csajoknál is volt ilyen verseny de csak a végén derül ki ja és fényképezik azokat akikkel lefeküdtek (bizonyíték gyanánt)

2016. aug. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemet pite?

Nekem meseltek errol a filmrol, nem lattam, de valami olyasmi is van benne, hogy a kutya spermajat teszik bele a vanilia helyett a vaniliaval toltott sutibe na mindegy es azt megeszi valaki, erre emlekszem.. Nemet pite keress ra :) Remelem segitettem

2016. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a buliszervíz,első válaszoló.:) Amúgy kérdező amiket leírtál több filmben fordul elő.Lehet összevegyítetted őket nem? :D
2016. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#elso

Akkor hulyeseget mondtam :D

2016. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kutyaspermás az a buliszervíz 1 láttam már mind 1-2-3 de a 2 nagyon gáz XD

Youtubon belenéztem a Német pitébe nem az sajnos :/

Akkor a konkrét két jelenet ami megvan tisztán azok alapján keresek 1-vagy 2 filmet XD

A srác pincér és lefekszik csajokkal majd lefotózza őket és egy ,,szekrénybe" gyűjtik a képeket..

A másik amikor egy szinpadon állnak gatya lent és perecet kell felrakniuk a farkukra, de mintha a két film 1 lenne és az a munka beugrója .. :/

2016. aug. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!