Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az Angolkák (Little Britain) című sorozatról?

Figyelt kérdés

Ennél betegebb, őrültebb élőszereplős vígjátéksorozatot még nem láttam. Nagyon durva dolgok vannak benne, de szerintem zseniális. Tudtok még hasonlókat?


Van egy Respectable (magyarul Kufirc néven futott) sorozat is, ami egy bordélyház lakóinak életéről szól, az is nagyon tetszett de két vetítés után levette a Comedy Central és sehol sem találom, pedig szinkronosan adták. Aztán Ricky Gervais Futottak még... (The Extras) című sorozata is nagyon jó, főleg a Harry Potteres rész. :)


2016. aug. 24. 00:23
 1/3 gelazso ***** válasza:
Nekem ennél nincs jobb sorozat a világon. agyon röhögöm magam rajta, vagy csak szájtátva nézen :-D
2019. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nemrég hallottam hogy hiába békült ki az Angolkák párosa, nem engednek már új évadot csinálni, mert ma már nem lehet ilyet adásba engedni, nem elég "polkorrekt". Tiszta szégyen. Pedig azóta sincs jobb és betegebb vígjátéksorozat.
2019. febr. 8. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szolokkal, megunhatatlan. Van egy másik sorozatuk, a címe: Come, fly with me. Hasonló színvonal. :)))

Az angolkak 3. évadjának a magyar szinkronja katasztrófa. Miért kell elcseszni, azt ami jó????

2019. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!