Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Shannara...

Mi a véleményetek a Shannara című sorozatról?

Figyelt kérdés
Igazából 2 nap alatt ledaráltam az 1.évadot és nem is olyan rossz. Mondjuk én furcsálltam hogy az Elf királyt olyan könnyen kivették a sorozatból. Meg hát ez a tündérköves srác...legalább a 2.évadban adhatnának neki valami nagyobb erőt mert oké hogy még az elején van a tündérkövek tanulásában de nem tudnám elhinni az apja nyomdokaiba tudna lépni majd :D

2016. aug. 25. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Borzalmas és unalmas is.
2016. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jellegtelen és semmilyen. Én is végignéztem, de egyszerűen nem jó. Tehát ha már ilyesmit akarok nézni, akkor körülnézek más sorozatoknál, amik egyértelműen jobbak.


Egyébként az egész egy amolyan trónok harca koppintás akar lenni, hogy az MTV-nek is legyen valami ilyesmi sorozata. És ezt ők nyilatkozták nem én mondom.

2016. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem tetszett

nem mondom, hogy minden jó volt benne, néhány részt elég furán oldottak meg és van benne pár értelmetlen dolog, de összességében engem lekötött (én folyamatosan néztem ahogy jött ki, tehát csak heti 1 részt)

a történet nekem kifejezetten tetszett és annyiba tudnék belekötni, hogy 1-2 fontosabb jelenetet jobban is kidolgozhattak volna (de amúgy meg kifejezetten bejön, hogy mozgalmas és nincs széthúzva)

a következő évadba is biztos bele fogok nézni és ha legalább ezt a színvonalat tartja, akkor folytatni is fogom

2016. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elment egynek, csak borzasztó tini szag lengi körbe. Mondjuk az MTV a készítő, a célközönség nem én vagyok.
2016. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az ötlet nem rossz de hogy a hatalmas elf királyságnak a hadserege 10 katonából áll és hogy 5 goblin betört a királyhoz lemészárolva mind a 2 őrt az nevettséges.
2016. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sorrz válasza:
Nekem nagyon tetszik de igazad van tenyleg kaphatna nagyobb erot a srac en az elso evadban vartam hogy valami nagy varazslatot fog csinalni de nem, hatha majd a masodik evadban. Egyebkent remelem folytatjak. Igaz hogy meg nincs konkret dátum :)
2017. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A sorozat nem túl színvonalas, nekem a könyvek sokkal jobban tetszettek. A sorozat semmit nem tükröz abból, amit a könyvekben annyira megszerettem...
2017. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!