Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a soy luna...

Mit gondoltok a soy luna sorozatról?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy Violetta kopi és hogy milyen szar stb.De én ennek ellenére adtam neki egyesélyt. Megnéztem az első részt, majd a másodikat, majd a harmadikat és lassan beleszeredtem. Szerintem ezerszer jobb mint a Violetta mondhatni hatalmas Soy Luna fan lettem IMÁDOM !!! SOY LUNA FOREVER!!! Ti véleményetek?

2016. szept. 10. 19:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hópehely:),nem értek egyet! A Violettában minden uncsi,előre megmondható volt!(EZEN FELÜL az Olga úgy beszélt mint egy ideg zizi,bocs az is volt!) A soy luna az ellentéte: izgalmas,vicces stb... Ja és Martina Stoessellel nézd meg mennyi volt egy közös kép... (AZ A CSAJ ZIZI!)Karol Sevilla tök jófel és nem úgy "mosolyog" a kamerába mint egy épp eszű ember.
2016. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tudod, a szappanopera egyik alapdolga hogy kiszámítható és azt tárja a szemünk elé amit látni akarunk és ésszerű is

Nincsenek váratlan dolgok és ezt általában a fiatalabbak részesítenek előnyben...

Amikor egy 5 éves nézi akkor mindig újra és újra "zizi" dolgokat kell tennie hogy érdekes maradjon minden korosztálynak...

És ha tudni akarod, én is ilyen szélesen és barátságosan tudok mosolyogni mint Tini

Ha én is szapulni akarom Karolt, 16 évesen Tini 16éves korához képest elég fejletlen.

Én max.12-nek néztem...😕

És ha a mosolygásról akarok beszélni Karolnak emlékeztet a foga egy rágcsálójéra

2016. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Imadom ezt a sorit. 😍 kedvencem és nagyon szimpi a főszereplő már az első részből tudtam hogy ez 100000000x jobb lessz ! A Violetta már túl uncsi volt ez sokkal de sokkal izgalmasabb tele van titkokkal és álmokkal Szóval szerintem ez SOKKAL SOKKAL SOKKAL JOBBB MINT a Violetta! 😝😝😝😝
2017. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
10 igazad van
2017. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bocsi13 igazad van
2017. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!