Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt egy film az volt a címe,...

Volt egy film az volt a címe, hogy A Tourette-járvány városa!?

Figyelt kérdés
Ez a film arról szólt,hogy egy kis városban egyre több Tourette-s megbetegedést jelentettek be,szinte járványszerűen terjedt. A tourettől azt kell tudni,hogy ez egy örökletes betegség,tehát se fertőzés se más kiváltó oka nem lehet. Előre is bocsi,ha esetleg rossz kategóriába írtam,csak azt szeretném kérdezni,hogy valaki nem tudja,hogy esetleg mi lett a film vége? Esetleg van-e másik film,ami az esetleges megoldást mutatja be?? Bocsi,ha eléggé érthetetlenül fogalmaztam meg,nem tudom jobban.

2016. szept. 11. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindössze egy lányt diagnosztizáltak Tourette-szindrómával, a többi lánynak, akiket kezeltettek hisztériára utaló jelek miatt, egy idő után már semmi baja nem volt.

Se a suliban, se a kisvárosban nem találtak semmi káros anyagot, ami utalhat bármiféle megbetegedésre.

2016. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huhh nagyon szépen köszönöm :)
2016. szept. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!