Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb film, amit valaha végignéztetek?

Figyelt kérdés

Teljesen szubjektíven.

Nekem a Grace című film volt... szörnyű...

[link]


2010. ápr. 23. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Álom.net


nemnéztem mondjuk végig. naazvalami förtelem.

2010. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Tarr Bélától a Sátántangó
2010. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb filmek között az első helyen a Tóték című Örkény darab filmes feldolgozása, a második helyen a Poligamy, a harmadik a Roncsfilm.
2010. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azthiszem Lökött Jane volt a címe. Én még soha életemben nem szakítottam félbe filmet, még ha szenvedtem is hogy legyen már vége, de ezt az egyet nem bírtam. Annyira unalmas, szar, semmilyen, hogy kb a 27 perc körül feladtam.
2010. ápr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Madonnás film- Hullámhegy


[link]


Több éve néztem, de még most is kísért!!!! Ha lehetne egy kívánságom azt kívánnám bár ki tudnám törölni az emlékezetemből ezt a filmet, bár aludtam volna ahelyett, hogy ezt megnézzem.


Szörnyű volt.

2010. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az elveszettek földje

Kegyetlen rossz film, és mégis végig néztem. Én is olyan tok hogy ha egy film nagyon rossz akkor is végig nézem. Nem tom miért. Úgy tünik én is mazoista vok.

2010. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bánk Bán. ennél unalmasabb film nincs a világon...egyszer irodalomórán néztük meg.
2010. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!