Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Zsivány Egyes...

Szerintetek a Zsivány Egyes elején (Rogue One) lesz prológ?

Figyelt kérdés
Először azt lehetett hallani, hogy lesz, csak nem átlósan, hanem egyenesen felfele fog úszni, evvel is érzékeltetve, hogy spin-off filmről van szó. De aztán azt is, hogy talán nem lesz. Szerintem pedig lennie kellene, anélkül nem Star Wars-film a Star Wars-film. Az jó megoldás, hogy más színnel írják, és hogy felfele úszik. De hogy ne legyen, hanem csak símán kiírják a film címét, az módfelett gagyi lenne.
2016. szept. 20. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Decemberben megtudjuk. Engem nem zavarna, ha nem lenne, igaz az eredeti filmekben imádom, sokat dob a hangulaton, de felőlem nyugodtan lehetnek eltérések most, végül is spin-off. Például a zenét sem Williams szerezte a filmhez, kíváncsi vagyok milyen zenei világa lesz. Vagy hogy egyáltalán régebbi Williams zenéket használnak-e majd fel, mert ha nem akkor érdekes lenne a prológ. De gondolom pár ismerős szám felcseng majd.
2016. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: Felőlem mehet más zene a prológ alatt, csak legyen!
2016. szept. 21. 16:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Na, az lenne az igazi szentségtörés.
2016. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3: Az elhagyása nem lenne az, de ha beteszik más zenével, az igen? Érdekes nézőpont.
2016. szept. 21. 16:33
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz "prológ" (inkább nyitószöveg amúgy - opening crawl)


Ez már hivatalosan be lett jelentve. És én örülök neki

2016. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyébként már van olyan Star Wars film, amiben nincs nyitószöveg. A Klónok Háborúja mozifilmről beszélek. Én nem szeretem annyira azt elég gyerekes lett, de azzal egyáltalán nem volt baj, hogy nem volt nyitószöveg
2016. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De azt akkor is eló kell vezetni valahogy, hogy miről szól a film. Amúgy forrást tudsz linkelni a hivatalos bejelentésről?
2016. nov. 21. 15:57
 8/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nem találom, de a swsaga fórumon volt róla szó, ott ki is veséztük a hírt... Szinte mindenki egyetért vele, hogy nem lesz beúszó szöveg. Az maradjon csak a sorszámozott filmeknek :)


Egy filmet meg miért ne lehetne felvezetni ilyen szöveg nélkül? Mintha a filmek 90%-ának nem lenne ilyesmi az elején... Megoldják, ne aggódj

2016. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akárhogy keresek, én csak olyan híreket találok, amik azt mondják, hogy valószínűleg nem lesz, hivatalos megerősítést sehol.


Igen, de a Star Wars-filmeknek és azon feelingjeinek számomra ez szerves velejárója. Ha megnézek egyet, ez ránt be abba a világba. Most egy szimpla címkiírás, esetleg plusz stáblista 50%-ban azt az érzetet fogja kelteni, hogy egy másik sci-fit nézek.

2016. nov. 22. 07:09
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az lenne a rossz megoldás (sőt, szentségtörés szerintem) ha más színekkel lenne írva, vagy más stílusban menne a szöveg. De ezek egyéni problémák, nem fogunk benne egyetérteni :)


Majd meglátjuk hogy lesz, nem feltétlen csak úgy lehet elkezdeni egy filmet, ahogy leírtad. Ez amúgy is szinte minden tekintetben más film lesz mint az eddigiek.

2016. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!