Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voltatok már teljesen egyedül...

Voltatok már teljesen egyedül moziban?

Figyelt kérdés
Úgy hogy egyedül is mentek és a teremben se volt senki más.

2016. okt. 6. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyedül többször is mentem, de mindig volt más is a teremben.
2016. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És milyen volt? Nem néztek rád furán, hogy egyedül mentél?
2016. okt. 6. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekelt.
2016. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En imadok egyedul moziba jarni, altalaban marvel filmekre szoktam elmenni, es rajtam kivul a kornyezetemben senki nincs aki nezne marvel filmeket, es ertene is hogy mirol van szo..
2016. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, es amugy meg tok mencinek is erzem magam hogy mivan en egyedul jottem :D de nem szoktam furan nezni ram :o vagy lehet, csak nagyon nem erdekel nem miattuk jottem hanem a film miatt.
2016. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam így. Bár már régen még általános iskolás csipisz koromban. Lógtunk a a suliból az egyik barátnőmmel és a bíbor folyók második részét néztük meg. Hétköznap reggel lévén a kutya nem volt ott rajtunk kívül. Így csak ketten voltunk a teremben. Volt hangulata. :)
2016. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! Tied az egész mozi, nincs aki megzavarjon, legtutibb!
2016. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A rekordom 4 fő, unokatesómmal néztük a Holnaputánt ami ugye alapból rossz volt ráadásul a legutolsó vetítésre mentünk. Rajtunk kívül még ketten voltak, nagyon jó volt. Átültünk máshova, feltettük a lábunkat, legjobb.
2016. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer, a Deadpoolt néztem meg egyedül.. frankly, senki sem volt a környzetemben, aki eredeti nyelven nézte volna. A pikantériája a dolognak, hogy a teljes sor le volt foglalva, ahova az én jegyem is szólt, de végül egy árva lélek sem ült abban a sorban :D
2016. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyedül gyakran járok, mert a környezetemben senki sem szokott mozizni.

Egyszer A Dologra (remake) ültem be úgy, hogy csak én voltam ott.

2016. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!