Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twist and shout/ Destiel fanok?

Twist and shout/ Destiel fanok?

Figyelt kérdés
El szeretném olvasni a Twist and shout című fanfictiont, és nem tudom, fent van-e magyarul. Ha nem, hol tudnám eredi nyelven elolvasni?

2016. okt. 8. 17:29
 1/6 Gömb3 válasza:

Szia!


Sajnos magyarul sehol sem fogod megtalálni, se semmilyen más nyelven, mert az írók megkértek mindenkit, hogy ne fordítsák le.


Én pont ma, kb fél órája fejeztem be az elolvasását, anglul. Nagyon-nagyon-nagyon jó volt! Ha szereted a Destiel fanficeket, ezt imádni fogod. De a vége nagyon szomorú!



Itt a libk ahol megtalálod az egészet :)



[link]

2016. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2016. okt. 9. 17:41
 3/6 Gömb3 válasza:

Szia!


Bocsi vissza vonom amit mondtam arrol hogy nincs sehol magyarul, én eddig azt hittem hogy igy van, de ma mondta egy ismerősöm hogy ő magyarul olvasta, ráadásul rendesen könyvben. Én eddig azt hittem hogy ez csak online létezik, de ezek szerint nem :)

2016. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hisz ez... Twist and shout... '65... Ebben lesz szó a Beatlesről?
2016. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gömb3 válasza:
A Beatlesrol annyira nem esik szó, csak egy kicsit az elején, pár mondatban. Inkább Elvis van benne sok. Őt emlitik meg benne gyakrabban. :)
2017. jan. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vöröspanni válasza:
Sziasztok! Hol találom meg magyarul a könyvet? Köszönöm!
2017. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!