Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az Odaátban ez a...

Milyen az Odaátban ez a Destiel dolog?

Figyelt kérdés

Még csak a második éved végén járok(egy hét alatt ennyit beettem, túl gyorsan haladok és félek, hogy hamar befejezem az összes évadot..:S), szóval olvasgattam ilyen Destiel-es kérdéseket. Most komolyan két pasi lesz együtt? Szerelmesek lesznek, vagy mi?:D

Én ezt így nem tudom elképzelni. És ha Dean annyira odalesz Castiel-ért, akkor mi lesz a kis Sam-mel? Csak mert ő az öccse és gondolom szereti, meg képes lenne érte majdnem bármire.. Szóval vagy nagyon hülye vagyok a sorozathoz, vagy csak simán nem tudom elfogadni két jó pasi szerelmét egy ilyen sorozatban..

Ne túl sok spoilert! Csak a lényeget, hogy megértsem, mert ezen rágom magam már 2 napja..

Köszi!:)



2013. jún. 22. 09:09
1 2 3
 1/24 csajszi124 ***** válasza:
55%

Most ezt nem mondod komolyan ugye? Ezek csak fanok által kitalált sztorik, szoros barátság lesz köztük, de semmi más...

Dean és Sam sztorik is vannak amúgy, nekem már az elég beteg hogy valakiknek ilyenen jár az esze

2013. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pedig annyi ilyen szerelmi szálas izét olvastam.. Akkor megnyugodtam, köszi!
2013. jún. 22. 13:35
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem! Deannek kb olyan lesz Cas mintha a családtagja lenne. Persze van egy csomó Destieles poén, az írók szinte bíztatjak a rajongókat, de csak hírverés, a fanok nagy része fiatal lány akik szeretik az ilyesmit.

Am a negyedik-ötödik évadban nagyon belelendül a sorozat, szerintem magasan a legjobb évadok. Majd írd le hogy tetszik az egész, ha eljutsz odaáig. :)

2013. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszem, hogy a 7. vagy 8. évadban fogalmazott úgy Dean, hogy szinte "testvérek" Castiellel. Csak a fanok látják bele, ez külön műfaj :D

Viszont az érdekesség, hogy a színészek tudnak róla, hiszen az első évadok valamelyikében még rá is keresnek magukra a neten a srácok :D Szóval egy kicsit rájátszanak erre, mert így is lehet nézőt vonzani. De semmi, még csak utalás szintjén lesz. Testvéri, baráti viszony van köztük, ennyi.

2013. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm a válaszokat!:)

Oké, ha eljutok majd odáig mindenképp írok véleményt:) Eddig magasan az egyik legjobb sorozat, amit valaha láttam (a Szökés mellett):)

2013. jún. 22. 14:24
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Hát, okés lehet az eddigi válaszok alapján engem megköveznének itt, de én igenis érzek realitást a Dean + Cas shipben mert most okés 2. évad környékén jársz akkor még én sem hittem volna hogy VALAHA el tudom képzelni Deant ilyen helyzetben de az évadok alakulásával azzal hogy mennyi mindenen ment át együtt ez a két hülyegyerek hát nem is tudom van benne valami. A 8. évad vége táján már nem is tűnt olyan távolinak a Destiel kánonná válása (számomra, meg még sokak számára úgy tudom). Annyi évadon keresztül építették ennek a két karakternek a kapcsolatát (mindenféle spoiler nélkül) az hogy Cas mindent Dean miatt tett és hogy a másik is mit meg nem tenne azért a kiskutyaszemű angyalért.... :D

A megvalósulása csak azon múlik mennyire merészek az írók és megmerik-e tenni ezt a lépést mert nagy visszhangja lenne rajongói körökben szerintem nagyrészt pozitívan.

2013. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tegnap néztem a 4.évad 6.részét, itt még nem túl közeli a kapcsolatuk. Hát nagyon kíváncsi leszek erre a párosra. Én mondjuk még mindig nem tudom őket így elképzelni..:D
2013. jún. 30. 13:11
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
4. évad 6. rész most újrakezdtem én is 4. évadtól én is ott tartok vhol. na ott még nekem sem jutott eszembe. Cas szerepelt eddig 3 epizódban max. ennyi idő alatt nem is fejlődhet ki a kémia. Én személy szerint azt mondom 6. évad környékén gondolj vissza erre, addig meg nézd úgy mintha erről nem is hallottál volna nehogy véletlenül ez befolyásoljon Castiel megszeretésében mert ő egy igazán angyali - (hehe és tényleg <3 ) karakter akit csak szeretni lehet Destiel ide vagy oda
2013. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom megszeretni:) Amúgy van most egy olyan titokzatos kisugárzása ami nagyon tetszik..:)
2013. jún. 30. 14:47
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát igen, neki aztán van egyfajta kisugárzása az már tény és ahogy egyre többször látja az ember annál jobban megfogja benne valami. Misha rendkívül jól alakítja a karaktert öröm ránézni (de még mekkora) meg aztán az a mély Castiel hang ... egyszerűen csak imádni való :D

Azthiszem most egy kicsit megint rájöttem mért is szeretem annyira a Destiel gondolatát

2013. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!