Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Warcraft filmben miért...

A Warcraft filmben miért olyan nagyok, erősek az orkok? A játékban nem volt sok különbség ember és ork között fizikai erő terén.

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A játékban egyensúly kell a különböző frakciók között.

Habár már régen játszottam, de szerintem a Warcraft 3-ban az ork harcosoknak több életereje volt, mint az ember katonáknak.

2016. okt. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


A Warcraft világában egy átlagos harcosnál jóval erősebb egy ork. Ez mindig is így volt. Nagyobb, erősebb... A Warcraft 3-ban egy Grunt is erősebb, mint egy footman.

2016. okt. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Éd fizikálisan az orkok erősebbek a taureneknél?
2016. okt. 15. 01:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, a taurenek jóval nagyobb és erősebb lények. A Warcraft III-ban konkrétan a top tier egység volt a tauren harcos, ha a hordával játszott az ember.
2016. okt. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem.És az ugaz,hogy az egész Szövetségben a törpök a legerősebbek fizikálisan?

Az hogy lehet,hogy ha az orkok ilyen erősek,Arthas mégis egy mozdulattal lecsapta a rá támadó ork vezért a Wrathgatenál?

2016. okt. 15. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát azt azért nem hiszem. A törpök ugyan masszívabb testfelépítésűek, mint az emberek, de jóval alacsonyabbak is, szerintem ott azért az arányok kiegyenlítik egymást.


Arthas pedig a Wrathgate-nél már régen nem volt ember... ott már jó ideje egyesült a Lich kinggel, aki mellesleg maga is ork volt régen.

2016. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!