Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmekben miért nem mutathat...

A filmekben miért nem mutathatnak olyan márkákat, mint a Youtube vagy CNN? Miért fiktív oldalakat/csatornákat mutatnak helyettük?

Figyelt kérdés
Ha pl. a szereplő ezt nézi vagy iylesmi.
2016. okt. 19. 15:12
 1/4 anonim válasza:

Hello. Azért az nem igaz hogy nincsenek benne, én már láttam elég sok filmet ahol benne volt a CNN,YOUTUBE,FACEBOOK....Stb Mivel ezek elég nagy cégek, ezért nem lehet csak úgy mutogatni őket egy filmben. Igaz ez csak nekik lenne jó reklám de sajnos ez nem ilyen egyszerű. Ha nincs engedélyed akkor sajnos nem használhatod fel a filmedben az adott márkákat, ha a márka megengedi akkor felhasználhatod de ugye ez általában mind pénzbe kerül és lehet nem annyira fontos ez a film készítőknek hogy kifizessenek xy összeget érte.

(A helyesírásért bocsi XD)

2016. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyesmire gyanakodtam, de mégis mi kára származhat belőle a youtube-nak? Mert nem állítanak róla rosszat, csak nézik.
2016. okt. 19. 20:36
 3/4 anonim válasza:
Hát nem tudom, Kb. ez is olyan lehet hogy te sem szeretnéd ha felhasználnák a neved valahol a tudtod nélkül. Te sem adnád a neved egy akármilyen filmhez. persze ha fizetnek érte akkor adod a neved de sok esetben pénzért sem adják a nevüket az-az nem szeretnék hogy az adott filmben szerepeljenek..
2016. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen értem, de ha termékem lenne, örülnék az ingyen reklámnak.
2016. okt. 19. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!