Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmeket vagy...

Tudtok olyan filmeket vagy sorozatokat esetleg könyvet amiben a nőiesség szerepét lehet meg tanulni?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányomnak kéne tanító jellegű film vagy sori esetleg könyv mert nem meg felelően áll a fiúkhoz pl. jelenleg a fiú után fut és zaklatja őt nincs benne semmi önérzet vagy önbecsülés közben meg kineveti és ki gúnyolja a lányomat a volt fiúja aki elvette a szűzeségét és a facebookon csúnya dolgokat írt róla :( én rám meg nem hallgat mondván nem a régi világ van amiben én nőttem fel és szerinte nem rossz ha a nő fut a fiú után szerintem meg alázza magát és most kéne belé nevelnem hogy szeresse jobban önmagát amíg nem válik mindenki láb törlőjévé.

2016. okt. 31. 21:02
 1/4 anonim válasza:
Bármelyik Ákos / Bonanza Banzai szerzemény megteszi.
2016. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Indokold, miért jó szerinted! Valami véget ér - egyáltalán nem a nőiességről szól.
2016. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek az rendjén van hogy nő fusson férfi után?

Nem kéne tanulnia a régi idős nézetekből?

2016. nov. 1. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kezdeményezés nem gáz, mint régen, de sokkal többet veszíthet a lány és sokkal sérülékenyebb és kiszolgáltatottabb, ezért nagyobb biztonságot is igényel. Erről magának kell gondoskodni. Ha értelmes és nem csak puncit akar a pasi, akkor ezteg tudja adni a nőnek, jelen esetben lánynak.


A másik után futkosás minden esetben érdekes. Udvarlás szakaszban szerintem ez mindkét nem privilégiuma. De ha már lefeküdtek, akkor az már nem az udvarlás szakasz.

Ha kidobta a kislányt a szexre vagyó kispöts, akkor az utána való futkosás nehéz eset. Nem tudok mit mondani, neki kell dönteni. Legközelebb ne engedjen mindenkit be a bugyijába. Erős lecke. Legalább terhesség nem volt.


Ezt könyvből, vagy filmből megtanulni... Max illemtan tankönyv adható. De ezt beszélje meg a körülötte lévő felnőttekkel, akik meghallgatják. És megértéssel vannak felé. Kérjen tanácsot a korban közelebb lévő, de idősebb női rokonaitól : unoka tesótól.


Csernus a nő és a férfi könyve erős lenne ilyen korban. A piros pöttyös könyvek meg ferde dolgokra tanítják. Érdekes, én sosem olvastam ilyen könyveket, mégsem kellett pasik után rohangálni, akik megcsináltak és el dobtak, mint egy rongyot. Nagyon rosszul esne, ha valaki ezt tenné velem. Megértését és segítséget igényelnék.

A VUK könyvben több a romantika, és egészséges kapcsolat, mint ebben a storyban.

2016. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!