Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Youtube-ra fellehet-e rakni a...

Youtube-ra fellehet-e rakni a Tom és Jerry teljes évadját?

Figyelt kérdés

Nézegettem videókat, és láttam egy pár Tom és Jerry videót.


Valaki régen felrakta a teljes részt magyarul, de aztán mostanában azt youtube-on nem lehet látni.


Nem tudom, hogy ha felraknám a teljes epizódot (persze úgy, hogy csak 10 rész lenne 1 videóban) hogy lehetséges-e, vagy inkább nem próbáljam meg?


De persze úgy lenne, hogy van egy háttér is benne, mert láttam egy másik olyan csatornát, hogy a vidijét tiltották, de úgy meg nem, ha volt valami a háttérben.


És ezért szeretném megkérdezni, hogy lehet-e ilyet csinálni a Tom és Jerry-vel (persze lesz benne magyar rész, meg nem magyar rész)


A válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. nov. 2. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Kitalálhatod magadtól is, hogy jogvédett.
2016. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az oke, de sok jogvédett cucc van fent, sőt az F1-et sem szabadna felrakni, de még is meg lehet oldani.


Sőt pl így csinálják, hogy ne tiltsa le a youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=5bkGoZfbSdw


és ez is jogvédett tartalom, de még is fent van.

2016. nov. 3. 05:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Na meg itt van ez a mese, amit elsőre lelőttek a youtube-ról, de aztán valahogy még is vissza lehetett rakni: https://www.youtube.com/watch?v=VtV0IgY6blk
2016. nov. 3. 05:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb tiltják.
2020. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!