Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a Tom és Jerryt...

Ti szeretitek a Tom és Jerryt és a Scooby Doot?

Figyelt kérdés

ha nem, akkor miért nem? Azért mert a tom és jerryt rasszistának gondoljátok vagy agresszívbak?


milyen meséket kedveltek? :D



2015. dec. 3. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Tom és Jerryt szeretem, mert nagyon mulatságos. A Scooby Doo engem nem köt le. Az összes rész ugyanarról szól: valaki beöltözik szörnynek, hogy ezáltal anyagi javakhoz jusson, de Scooby és barátai lefülelik. :P

Igaz, a Tom és Jerry sem túl változatos... Még a kengyelfutó gyalogkakukkot szeretem nagyon. Birom a prérifarkast! :D

2015. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeretem őket, bár a Scooby Doo-t én inkább csak gyerekkori emlékeim miatt, mert ahogy az előző írta, faék egyszerűségű és iszonytatóan repetitív sorozat. De azért volt olyan Scooby Doo feldolgozás is, ami bátrabb és érdekesebb volt, és a Tom és Jerry sorozatok közt is akadtak rosszabbak.


De fénykorában a Tom és Jerry remekül hozta a kiváló és kreatív humort, a szép képi világot és a hozzá tökéletesen passzoló zenét.

2015. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Tom és Jerryből a jó öreg klasszikus sorozatot szeretem. Százszor láttam, és még mindig nem untam rá. Ugyanez a Bolondos dallamokra is igaz.

A Scooby Doo sose kötött le. Valahogy egy kaptafára készültek az epizódok. De tudom, sokan szeretik.

Túl sok folytatást ill. egész estés rajzfilmet készítettek már Scoobyval és a macska-egér párossal. Kicsit unalmas. A Cartoonon ill. a Boomerangon is mindig ezek mennek.

2015. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pont az előző válaszküldők ellentéte vagyok.Imádom a Scooby-Doot,bármikor megnézem bármelyik részt és két rész kivételével az összeset láttam,egyszerüen imádom
2015. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tom és Jerry nálam örökzöld, 20 éves fejjel is nagyon élvezem. Scooby-Doo-t sajnos sosem szerettem, unalmasnak tartom, ráadásul az összes sorozat ugyanarról szól. És úgy tűnik, nem is fogják befejezni. Az egyik válaszoló megemlítette a Bolondos dallamokat is, nekem az a második örökzöld rajzfilmem.
2018. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!