Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tom-nak, vagy Jerry-nek...

Tom-nak, vagy Jerry-nek drukkoltatok inkább?

Figyelt kérdés
Én például gyerekként folyton kiakadtam, hogy mindig Jerry kerül ki győztesként a sorozatból, holott elég sokszor ő kezdett balhézni, lopkodott, szemétkedett, és 10-ből 9-szer mégis ő nyert a végén, 1 meg mondjuk döntetlen lett... Szerintem nem volt igazságos a mese, de ettől függetlenül nagy kedvencem volt.

2016. febr. 3. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Rühelltem Jerryt.
2016. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig Spike-nak, a kutyának szurkoltam :)

Az esetek többségében Tom pártját fogtam, elvégre egy gyengeelméjű, szerencsétlen macska. De azért neki sem kell messzire mennie egy kis gonoszkodásért.

2016. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerekként mindig a szerethetőbb karakterrel szimpatizálunk. Nem véletlen, hogy az egér egy cseles, incselkedő figura volt, akár a legtöbb gyerkőc.


Aztán, ahogy felnövünk, rájövünk arra, hogy bizony a legtöbb esetben Tom volt a szenvedő fél, ráadásul mindezt ártatlanul. Ha szerelmes volt, vagy éhes, esetleg ügyet sem vetett az egérre, mindig tett arról Jerry, hogy elkezdődjön a cica-egér háború és mit ad isten, az Ő sikerével zárult a legtöbbször.


Kifejezetten ezért csípem azokat a részeket, amelyikben a macska nyer (nagyon ritka az ilyen epizód), vagy legalább döntetlen lett...

2017. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!