Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted miért lettek ilyen...

Szerinted miért lettek ilyen népszerűek a kórház sorozatok? (Vészhelyzet, Grace klinika, Dr. House. ) Te szereted az ilyen témájú sorozatokat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem az ilyeneket, bár a Dr. House-t kifejezetten élvezem. Gondolom, azért lettek népszerűek, mert mindig új probléma van, és mindig másképp kell megoldani a helyzetet. Akár még tanulhatnak is belőle egyet s mást az emberek
2016. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan orvosokkal találkoztunk ezekben a sorozatokban, akik valóban törődnek a beteggel és megtesznek mindent, amit csak tudnak. Ez a legtöbb állami egészségügyi intézményre nem igaz, legyen szó bármilyen országról.


Ezért hősies és romantikus vonzódás alakul ki azok iránt, akik ennyire törődnek az emberekkel. Továbbá az orvosi sorozatok valójában drámák, ahol emberi sorsok forognak kockán, miközben az orvosok személyes terében lévő drámákkal is küzdeniük kell. Ezért nagyon izgalmasak.


A "Dr. Gunther von Hagens" sorozat, ami valódi orvosi sorozat, kevésbé lett sikeres :)


imho

2016. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Akik egészségügyben tanulnak szerintem szeretnek ilyeneket nézni. Én is eü dolgozó leszek és nagyon tetszenek ezek, legjobban a Grace Klinika.
2016. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Második válaszoló átugrotta a Dr. House-t a példáknál :D
2017. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz, nem értem. Milyen példánál hagytam ki?
2017. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
"Olyan orvosokkal találkoztunk ezekben a sorozatokban, akik valóban törődnek a beteggel..." A Címben lévő felsorolásnál ott van a Dr House, ami nem passzol tökéletesen abba amit írtál. :D
2017. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!