Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars vélemény?...

Pretty Little Liars vélemény? (Hazug Csajok Társasága)

Figyelt kérdés

Szóval. Én ezt a sorozatot kb. augusztus végén kezdtem el nézni és már az 5.évad közepén járok. Szóval imádoom. Nektek mi a véleményetek? Szeretitek? Ki a kedvencetek és miért? Hol jártok?

Bocsi a sok kerdest csak erdekel hogy van-e meg aki annyira PLL-őrült mint én😅 Én PLL-s tortát is szeretnék a 17.szülinapomra (gáz?). Légyszi írjatok azt is h hány évesek vagytok! 16/l



2016. nov. 6. 19:31
1 2
 1/13 anonim válasza:

szia :)

Én az összes megjelent részt láttam mar, várom a 7Bt erőteljesen :D Nagyon szeretem igen és Aria és Wren a kedvencem titokban remenykedek még benne hogy valamelyikük áll a háttérben és Über A közülük kerül ki bár eleg esélytelennek tűnik.

2016. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az jó. Nekem Aria es Hannah a kedvenc😁
2016. nov. 6. 20:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Am hany eves vagy?
2016. nov. 6. 20:43
 4/13 anonim válasza:
24 eves vagyok :)
2016. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én már egyszer végig néztem aztán mielőtt kijött a 7. évad kb 2 hónap alatt megint megnéztem az összes évadot. Most én is a 7B-t várom *-*. Igazából nincs kedvenc, mindenkit szeretek. A párosok közül Halebet szeretem a legjobban. Nem gáz én pólót rendeltem :D

18/L

2016. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En is akarok majd pólót😍😁
2016. nov. 7. 11:27
 7/13 anonim válasza:

Én is augusztusban kezdtem el nézni és a 6.évad elején járok. Imàdom, nagyon, ha elkezdem nézni alig bírom befejezni! Legszívesebben egész nap nézném. Ez az első sorozat, amit elkezdtem nézni, mert sokan emlegették és annyira örülök hogy elkezdtem én is nézni, mert nagyon jó.

A lányok közül Aria a kedvencem, nem tudom miért, ő a legszimpatikusabb meg tetszik a stílusa, a fiú szereplők közül pedig Ezra, mert olyan kedves, helyes és humorosnak tűnik, nagyon szimpatikus. Az Aria és Ezra párost pedig imádom, remélem végül együtt lesznek. Amikor szakítanak, azokat a részeket annyira nem szeretem, mert szerintem nagyon aranyosak együtt.

14/l

2016. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én sem néztem ezelőtt sorozatokat ezt az egyik ismerősöm mondta hogy nézi és hogy tök jó stb Elkezdtem én is és hálás vagyok neki hog ajánlotta :D Előtte is hallottam erről a sorozatról de mivel nem voltam olyan "sorozatnézős" nem foglalkoztam vele,de nem csak ezzel,más sorozattal sem. 😁
2016. nov. 8. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az összes részt láttam. ami meg van.. szerintem a legjobb sorozat. nekem Spencer, Emily, Alison, Hanna a kedvenceim.

Spencer okos. és természetesen szép( nincs rajta sok smink..).. Emily nem tudom de szeretem.. nagyon erős a személyisége. Alison hűűű. nem tudom..de sokat változott ( és remélem Emilyvel össze jönnek).. Hanna. nagyon vicces. és neki is nagyon erős a karaktere. bár szerintem a 6. évadban lett erősebb..

Ja Monát ki hagytam.. annak ellenére, hogy miket csinált én a 6-ik évadra megkedveltem..Ja nekem bögrém van(én terveztem).. és még Emison-os felsőt akarok..És szerintem nem gáz ha kicsit valaki idősebb.Hisz nem ettől függ.

14/L

2016. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én még 2016 áprilisában kezdtem el nézni, azaz megnéztm az első részt. Akkor annyira nem tetszett, azt mondtam snassz, sablonos, és nem eredeti. Aztán nyár elején unalmamban gondoltam megnézem újra, mert az a fajta ember vagyok, hogyha sokszor látok valamit, azt egyre jobban megkedvelem. Szóval megnéztem újra, és elbűvölt. Utána csak néztem és néztem, és most tartok ott, hogy ha elkezdek nézni egy részt, akkor legalább meg kell néznem még 5-öt rajta kívül, különben nem tudok vele leállni. :)

14L

2017. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!