Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars vélemény?...

Pretty Little Liars vélemény? (Hazug Csajok Társasága)

Figyelt kérdés

Szóval. Én ezt a sorozatot kb. augusztus végén kezdtem el nézni és már az 5.évad közepén járok. Szóval imádoom. Nektek mi a véleményetek? Szeretitek? Ki a kedvencetek és miért? Hol jártok?

Bocsi a sok kerdest csak erdekel hogy van-e meg aki annyira PLL-őrült mint én😅 Én PLL-s tortát is szeretnék a 17.szülinapomra (gáz?). Légyszi írjatok azt is h hány évesek vagytok! 16/l



2016. nov. 6. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem most szeptemberben nyomta a kezembe a baratnom a konyvet es azota megszallottja vagyok, mar a 6 evad 15-nel jarok, es nem tudom abba hagyni! Mi is terveztunk a baratnommel polonyomtatast :D

12/L

2018. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben nyomta a kezembe a baratnom a konyvet es azota a megszallottja vagyok! A 6 evad 16-nal jarok es nem tudom abbahagyni! Amugy mi is terveztunk a baratnommel polonyomtatast :D. 12/l
2018. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem tartanátok ilyen viccesnek, a történetet ,ha tudnátok milyen, és megtörténne veletek is, csók

-A

2021. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!