Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc sorozatotok?

Melyik a kedvenc sorozatotok?

Figyelt kérdés

Különösen megköszönném, ha írnátok róla pár szót :)

Minden véleményt zöld kézzel hálálok.

Köszi :)



2016. nov. 7. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

BBC Sherlock - Sherlock és Watson kalandjai, iszonyat jó. Nyomozós sorozat, egy rész egy film hosszúságú, 3 évad van, minden évad három rész, tehát 9 film plusz a karácsonyi különkiadás. Benedict Cumberbatch és Martin Freeman a főszereplő *___*


Doctor Who - a Doktorról szol, aki egy időlord. Egy telefonfülkével, a TARDISsal utazik térben és időben. Christofer Ecclestone, David Tennant, és még páran játszák a Doktort, aki halhatatlan, ámbár néha ujrainstallálja magát h így mondjam :D sci- fi, űrlényes sorozat, ha jol emlékszem jelenleg a 12. Doktornál tartunk, de nem tudom hányadik évad. Egy évad olyan 12-17 rész, egy rész kb. 40 perc. Imádom *-* ugyanaz írja aki a Sherlockot, Moffat. Ha jol tudom.


Odaát - Sam és Dean Winchesterről szól, akik démonok és hasonló teremtmények után kajtatnak és nyírják ki őket. Thriller. Nem tudom hány évados, de egy évad 12-22 részes, egy rész kb 40 perc.


Vigyázz, nagyon erős függőséget okoznak! :D


15l

2016. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ebben a pillanatban a Stranger Things; sok mindent nem lehet róla írni, csak annyit, hogy egy misztikus horror-szerűség hihetetlen jó szereplőkkel, és atmoszférával.


Hosszabb távú kedvencem a Hannibal. Hannibal a kannibál 3 évadon keresztül próbálja becserkészni Will Grahamet, az FBI profilozót. Itt is a szereplők a történet erősségei, ráadásul a színvonal évadról évadra emelkedik, ami elég ritka.


Jó még a Vikings, bár annak csak az első 3 évada, a 4. meg olyan "meehhhh" kategória, de majd még elválik, hogy mit tudnak kihozni a folytatásból.

2016. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahová már írtak rövid leírást, ott nem untatlak vele)


BBC Sherlock- Nekem is nagy kedvencem, zseniálisak a színészek, humoros, fordulatos. Érdekesek, nem egysíkúak a karakterek.


Hannibal- Fantasztikus a képi világa, szintén nagyon jók a színészek, zseniálisan csavarják a szálakat. Gyakorlatilag két zseni párbaja (gyomor kell hozzá, mert sok helyen rém beteg)


Trónok harca- Egy fantasy középkorban játszódó hatalmi harcot mutat be. A trónért megy a harc és az ármánykodás a felszínen, de jelentősebb események is kibontakoznak. Nincs külön főszereplő, gyakorlatilag bárki bármikor meghalhat. Nagyon jók a karakterek (nekem ez az alap egy jó sorozatnál), senki sem "gonosz" vagy "jó", mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai. Az elején kedvelt karakter, lehet később unszimpi, és fordítva.


A SHIELD ügynökei- Gyakorlatilag a marvel mozifilmekkel párhuzamosan futó háttértörténet. Csak részben érinti a filmesbeli eseményeket. Sorozathoz képest egész jó a CGI, fordulatos. Annak ajánlanám,a Carter ügynökkel együtt (ami még egy fokkal jobb), aki szereti a marvel filmeket (Bosszúállók, Amerika kapitány, Vasember, Thor stb.)


Egyszer volt, hol nem volt- A lényege, hogy a mesékből ismert világ valóban létezik egy másik dimenzióban, a mesehősök egy átok miatt elveszítik az emlékeiket, és a mi világunk egy kisvárosában élnek. Nagyon kreatívan ötvözik a különböző meséket és karaktereket (kicsit a Grimm című film módján).


Gyilkos elmék- Az FBI viselkedéskutató egyik csoportjáról szól, akik sorozatgyilkosokat próbálnak elkapni az USA-ban. Mára már sajnos kifulladt, de úgy a 9.évadig nekem még jó. Itt kifejezetten a profilozás a lényeg, a sorozat készítői folyamatosan együtt dolgoztak valódi profilozókkal a hitelesség miatt. Engem érdekel a kriminál pscihológia, valószínűleg ezért kötött le, míg a helyszínelők, dr csont és egyéb hasonló sorozatok nem.


Régi sorozatok közül egy pár a teljesség igénye nélkül: Amy-nek ítélve, Star Trek, Gilmore Grils, Babylon 5, Erica világa, Quantum Leap-Az időutazó

2016. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Ment a zöld kéz.

Az Odaátot én is ismerem, az egyik kedvencem :)

2016. nov. 8. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

JÓBARÁTOK! :)

legnagyobb kedvencem.

gondolom ismered, vagy legalább hallottál róla, de röviden 6 barátról szóló vígjáték

2016. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig a Breaking bad, amelyet legjobban kedveltem, mivel nagyon ötletes és a történet is lenyűgözött. Nem pénzszórással teremtették meg a minőséget, ez is nagyon tetszett. Eredeti, izgalmas és szórakoztató.


A Vikingek a History channel produkciója, az ógermán mitológia és a középkori viking életmód bemutatása nagyon jól sikerült.


A Maffiózók szintén benne van az első háromban, az HBO nagyon színvonalas sorozatokat tud készíteni, ez már-már társadalomrajz.


A Trónok harca kihagyhatatlan, a "fattyak csatája" az ötödik évadban olyan, mint egy kiemelkedő minőségű mozifilm. Ez ugyan fantáziavilágban játszódik, de a történet, a díszletek és a színészi teljesítmény is nagyon magas színvonalat képvisel. Ilyet csak az HBO tud egyelőre.

2016. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ment a zöld.

2016. dec. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!