Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy színész képzésen miket...

Egy színész képzésen miket tanul meg a diák?

Figyelt kérdés
Elképzelni nem tudom.Mert szerintem egy embernek vagy van tehetsége,és akkor ösztönösen megy minden,vagy nincs,és akkor kár erőltetni.

2016. nov. 8. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

...


Vagy van tehetséged egy sporthoz és akkor nem kell gyakorolni, vagy nincs és akkor felesleges próbálkozni.


Vagy van tehetséged a programozáshoz és akkor nem kell tanítsák, vagy nincs és akkor felesleges próbálkozni.

2016. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszédtechnika, improvizálás, mozgás (pl. tánc is), éneklés, és természetesen dráma, gyakorlással fejlődik az ember, megtanulnak különböző rendezőkkel együtt dolgozni, meg persze irodalom, az összes fontos művet elolvassák, monológokat tanulnak, stb. Nehéz megválaszolni a kérdésed, olyan, mintha azt kérdeznéd, mit tanítanak a jogi karon. Ez ugyanolyan egyetem, mint a többi.
2016. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 szarkasztikus volt.

Egy élsportoló inkább gyakorol, minthogy aludjon, hogy formában legyen.


Egy színész tanul mozgást, táncot, légzéstechnikát, beszédtechnikát. Megtanul együtt színészkedni a többiekkel és megtanulja kifejezni magát és a szerepet is. Amihez lehet, hogy van tehetsége, de biztos van, aki nála tehetségesebb és többet tud tanítani, mint amit ő saját magától meg tudna tanulni.


Tanulás nélkül gyakorolni és gondolkodni veszélyes.

Gondolkodás és gyakorlás nélkül tanulni felesleges.

2016. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!