Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szinkronszinész szeretnek...

Szinkronszinész szeretnek lenni, Szerintetek alkalmas vagyok ra? Infók lent

Figyelt kérdés
13 eves vagyok, es most eljött az az idő, hogy eldöntöttem hogy majd egy rendes munka mellett mit szeretnek meg csinalni. Enekhangom nem a legjobb, viszont amikor beszelni kell, akkor hihetetlen jo hangom van, olyan drámai *-* Szerintetek mellekallasban vagy esetleg gimi mellett jo hobbi/elfogaltsag lenne nekem? Ehhez kellele valamilyen szakra menni? Minek kell hozza tanulni? A valaszokat elore is koszonom!

2016. ápr. 9. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinkron szinészet egy külön szak, az nem mellékállás, az egy kemény munka.


Ha az akarsz lenni, akkor keressrá a gugliban, hogy szinkronszinész iskola stb... és ott megtalálod mi a feltétele. Ha annyira érdekel ez a pálya akkor mond el szüleidnek, hogy tudjanak már most segíteni melyik tárgyakat tanuld kiemelve.

De szerintem irodalom mindenképpen fö tantárgy.

2016. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban a szinkronszinészethez semmiféle képzés nem kell, csak és kizárólag tehetség és "színészi gyakorlat". Ezért nem ritka, hogy színészek egyben szinkronszínészek is.


Én azt mondom próbáld ki magad amatőr színész klubokban egyenlőre, szerezz gyakorlatot és tapasztalatot.

2016. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem fontos hogy szépen érthetően tudj beszélni és játssz a hangoddal. Ha tényleg kellenes, hallgatható vagy karakteres beszédhangod van, mindenképpen érdemes megpróbálni:).
2016. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tesóm szinkronstúdióban dolgozik,megkérdeztem mi a menete és azt mondta minden esetben egy castingon kell megmutatni mit tudsz. Írj privátban ha érdekel és megkérdezem van-e szabadidőpont.
2017. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!