Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mielőtt megismertelek könyvhöz...

Mielőtt megismertelek könyvhöz hasonlóak?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam és nem megy ki a fejemből, sehol nem találok még egy olyat ami ennyire tetszene.

Legyen benne szerelmi szál, de ne egy sablonos romantikus történet, legyen egy komolyabb témája, és emellett vicces részek is legyenek benne, meg szerethető szereplők.

Ez a könyv tényleg mindet tartalmazta ezek közül, 2 nap alatt kiolvastam,nem ment ki a fejemből, nagyon megfogott:) Tudtok hasonlóakat mondani?



2016. júl. 3. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Most jelent meg a folytatása. Szerintem egy próbát mindenképpen megér.
2016. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottam már róla, lehet elkezdem majd, csak sajnos azt nem lehet pdf-ben letölteni, úgyhogy be kéne szerezni valahonnak:D
2016. júl. 4. 19:09
 3/5 A kérdező kommentje:
*valahonnan
2016. júl. 4. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már elolvastam vagy 2 hónapja, végül megvettem:)


Aki csak az első részt olvasta annak nagyon tudom ajánlani, nem a legvidámabb könyv de így teljes a történet, én nagyon szerettem a folytatást is, amellett hogy rengeteget lehet tanulni belőle szórakoztató is volt:)

2017. jan. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!