Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vikingekből Flokiról, Helgáról...

Vikingekből Flokiról, Helgáról illetve Athelstanról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 06:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Floki nagyon nagy arc...Helgáról nincs külön véleményem...Athelstan...hát az elején szimpatikus volt Uppsala-ig...de már nem
2016. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Floki nekem az elején nagyon szimpatikus volt, igazi jófej karakter aki jókedvet hoz a sorozatba, aztán ahogy szépen lassan megváltozik egyre kevésbé lett szimpi, és mostanra már ki nem állhatom őt a sorozatban :/

Nos Helga végig nagyon szimpatikus volt és becsülni lehet benne hogy kibírja Floki mellett. :)

Nos Athelstan egyértelműen a legjobb karakter. Neki van a legjobb karakterfejlődése mivel nem lehetett egyszerű keresztényből pogányra váltani, elég nagy lelki tusa kellhetett hozzá :) és ő az aki egyben férfi és jó ember :D

2017. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Floki- Elég őrült és nagyon szereti Ragnart. Én alapvetően kedveltem, mert nagyon emberi karakter.


Helga-Ragnarnak igaza van, Floki nem érdemli meg:D


Athelstan- szerettem az ő karakterét is, bár néha furcsák voltak a nagy "ugrásai"

Ezalatt azt értem, hogy egyik pillanatban szent, utána meg viking harcosként megöl egy ártatlan szerzestest. (Akit ugyanúgy talál meg, ahogy annak idején őt Ragnar) Aztán megint szent. Meg, hogy Eckbert és Ragnar is már-már elnézést a kifejezésért "homo" módon a kegyeibe fogadja...érdekes karakter.

2017. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!