Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom elhinni, tényleg...

Nem tudom elhinni, tényleg élő közönség előtt vették fel a Jóbarátokat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy a Jóbarátokat élő közönség előtt forgatták. Utánaolvasgattam és valóban találtam ilyen jellegű utalásokat egy-két "amit nem tudtál a Jóbarátokról" című oldalakon, de semmi komolyabbat. Pl. nem láttam olyan bakiparádét sehol, ami azt bizonyítani, hogy tényleg ott az élő közönség, a színpadon vagy díszletek között pedig ott vannak a színészek, kamerák, stb. és folyik egy rész felvétele. Szóval nehéz elhinni hogy a tíz évadot élőközönség előtt vették fel. Az nyilván lehet, hogy volt élő találkozó a közönséggel, vagy egy-két poénosabb jelenet élőben való bemutatása közönség előtt, úgymond egy nyílt nap, egy sorozat-közönség találkozó, vagy valami ilyesmi, de ez más. Szerintem azok a cikkecskék amik arról szólnak, hogy a Jóbarátokat élőben vették fel, és hogy egy rész felvétele 5-6 órát vett igénybe kacsák! Vajon mi az igazság?

#Jóbarátok #kacsa #stáb #élő felvétel
2016. dec. 16. 12:04
1 2
 11/13 anonim válasza:

Illetve persze biztos volt igen sok baki, de gondoljatok arra, hogy ez lenyegeben kvazi egy "szinhazi eloadas" tehat azert viszonylag gordulekenyen kellett menni a reszeknek, magyaran a legtobb neveteshez nem kellett annyira hozzanyulni. (a szinhazban sem mondjak azt, hogy bocs, ez most rosszul sikerult, akkor ujra az elejetol...:) )


Nyilvan ezek csak a vegso felvetelekre igazak, kozonseg csak ott volt, elotte voltak probafelvetelek, jelmez, smink nelkul, kozonseg nelkul, igy ez a "vegso" felvetel mar viszonylag gordulekenyen ment.


Ugy tudom 1 reszre kb 1 het volt, persze ebben benne vannak a probak, maga a resz megirasa, forgatokonyv stb, diszletek megcsinalasa (ez amugy rovid, mert a legtobb sitcomot ugyanott veszik fel, konkretan a jobaratokban a "lakast" a 10 evad alatt asszem egyszer bontottak el, mert nem volt hely a Las Vegasos reszeben a kaszinonak)


Van amugy egy cikk, megprobalom megkeresni, ahol egy magyar, amerikaban elo srac volt a Big Bang Theory felvetelen, mint kozonseg. Ott tok jol leirja, hogy megy ez. A jobaratok kb ugyanaz volt, a tobbkameras sitcom-ok ilyenek mind.

2017. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

megvan :)


[link]

2017. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is az utolsó válaszoló által belinkelt videóra akartam utalni. Abban benne is van, hogy azért ismétlődnek a hangeffektek, mert az eredeti nevetés nem hangzik olyan jól.
2017. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!