Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tom Hanks miért olyan nagy...

Tom Hanks miért olyan nagy színész?

Figyelt kérdés
Szerintem körülbelül 3 vagy 4 jó filmje van, a többi számomra nem fogyasztható.
2017. jan. 1. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismert színész, aki ráadásul kíválóan bele tudja magát élni a szerepébe, és mindez ötvöződik azzal, hogy sok jó filmje van (persze relatív hogy ezekből kinek mennyi jön be), éppen ezért elismert (2x Oscar- és 4x Golden Globe-díjas)!
2017. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert 183 cm. Kinek mi, nekem például az nagy.
2017. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A legjobb filmje egyértelműen a Forrest Gump, aztán még ide lehet sorolni a Számkivetettet, valamint talán még a Ryan közlegény megmentése, az Egyik kopó, másik eb.

De aztán. A magya barna férfi felemás cipőben, ami Pierre Richard nyomán készült el egész egyszerűen nézhetetlen. Megcsinálnak egy francia filmet amerikai módra rosszul. Nem tudott belehelyezkedni abba a karakterbe, végig borzalmas.A szerelem hálójában című filmtől végig szenvedtem, Joe és a vulkán gagyi vígjáték, Legénybúcsú egy pillanatig sem tudtam rajta szórakozni. A Da Vinci kódban hiteltelen. Az egyik kopó másik eb is csak azért lett jó film, mert a kutya nagyon jó benne.

2017. jan. 2. 00:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor én is nagy vagyok. 182.
2017. jan. 2. 00:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem aza lenyeg hogy jok-e a filmjei. Hanem hogy milyet alakit benne.
2017. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon rossz aza sztori, meg aza szereplo is akit elkell jatszania, de neki aza dolga hogy ugy jatsza el karaktereit ahogy azt megmondjak neki, es neki sikerult is, hisz ahogy az elso irta nem hiaba x2-es oscar dijas szinesz.
2017. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem például a Pénznyelő, Segítség, felnőttem!, Ami sok, az sokk, és az Apollo 13 is tetszett tőle.

Ryan közlegény megmentése, és a Számkivetett - ezeket még nem láttam, Forrest Gump kétségtelenül az egyik legnagyobb alakítása, a Halálsoron pedig maga a film nem tetszett nekem, nem az ő alakításával volt gond!

2017. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Terminál, Philadelphia, Kapj el, ha tudsz, Apolló 13, Ryan közlegény megmentése, Forrest Gump... és a kezdeti vígjátékok...

Szerintem kevés olyan nagy színész van, akinek kapásból vagy 10 filmjét fel tudja sorolni az ember.


És az, hogy számodra mi a jó film, nem jelent semmit arra nézve, hogy maga a film és a színészi alakítás milyen (megjegyzem, lehet attól még az alakítás is jó, hogy car a film, és lehet nagyon jó filmben is alja teljesítményt nyújtani).

2017. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
DeNiro bácsinak is van néhány xar filmje, ettől nem lesz kevesebb, csak látszik, hogy kell neki a pénz.
2017. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek is jó Thanks filmek

Charlie Wilson's war

Terminal

Green mile

Catch me if you can


Amúgy nem mondanám kiemelkedően nagy színésznek, de jó színész.

2017. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!