Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatra ismersz rá...

Melyik sorozatra ismersz rá az alábbiak alapjân?

Figyelt kérdés

Amerikai városban játszódik valamikor 2008 környékén. A főszereplő egy 20 év körüli férfi aki nem emlékszik semmire, egy család fogadta be. Azonban a főszereplőnek nincs köldöke, és nagyon okos, megérzi az időjárás változást. Később kiderül, egy közeli erdőben, egy titkos bázison teremtették.

Ennyi maradt meg belőle, viszont most szívesen megnézném a befejezést.

Örülnék ha valaki megtudná mondani a címét.

Köszönöm előre is.


2017. jan. 4. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát bevallom neked elég sok elképzelhető keresést próbáltam (nem tudom miért valamiért késztetést éreztem hogy segítsek :) durva mi :D ) a guglin (angolul persze) azokat a szavakat variálva amiket megadtál és csak ezt találtam. Lehet ez amit keresel.


[link]

2017. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már mint ez illik azokra az adatokra amiket megadtál. Tehát 2008 előtti (a többi amit találtam újabb és nem is nagyon erről szólnak) emlékezet kieséses pasas aki nagyon okos és valami erdőben ébred az elején.


Hogy van-e köldöke nem tudom. :)

2017. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kyle, a rejtélyes idegen (Kyle XY, 2006)
2017. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek az időráfordítást. A Kyle lett a befutó. Sajnos azonban ahogy utánna olvastam én valahol a 2. Évad közepén hagyhattam abba, még forgattak egy 3. Évadot viszont nem lett igazán befejezve. Ettől függetlenül végignézem. Köszönöm a segítséget mégegyszer.
2017. jan. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!