Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brutális mód rákattantam a...

Brutális mód rákattantam a Hannibál sorozatra, képtelen vagyok mást csinálni a nézésén kívül. (? )

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen ez a sorozat, csak én vagyok így ezzel vagy más is? :D

2 nap alatt megnéztem az első évadot, az utolsó résztől egyszerűen sokkot kaptam. Nem is tudom elképzelni hogy tudnak ennyire tökéletesen összerakni egy történetet, talán a Death Note-hoz tudnám hasonlítani, az volt ami még ennyire lenyűgözött. Írjon valami Hannibál rajongó!!! :D


2016. nov. 28. 03:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A 3. évad után már nem biztos, hogy ezt fogod mondani. 😂 Egészen addig imádtam a sorit, de ez az évad engem nagyon untatott, talán már túl művészi akart lenni, vagy én nem tudom. :D
2016. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ne félj, majd te is csalódni fogsz ahogy én és az #1-es válaszoló. A harmadik évadot nem bírtam végignézni úgy elcseszték.
2016. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Már a második évad utolsó része is gagyi, a szükségtelen, 100x megcsavart fordulatával. De már korábban is voltak ilyen húzások benne.

Tipikis esete, amikor átesnek a ló túlsó oldalára.

2016. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

én 2 részt bírtam megnézni, nem kötött le, lehet túl hamar adtam fel :)

Ha lassabban akartam nézni egy sorozatot mert "féltem, hogy elfogy" elkezdtem mást is.

12 majom című sorozatot ajánlom, rettentő jó :)

2016. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Èn rengeteg kedvenc sorozatommal így vagyok:'DD Volt olyan amelyikre úgy ráfüggtem, hogy a 3-4 èvadot 2 nap alatt kivègeztem xD

Bár èn az animèkkel is így vagyok. Asszem megtudlak èrteni:D

pacsi.


23/l

2016. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!