Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják ennyien a...

Kisvuk29 kérdése:

Miért utálják ennyien a szinkront?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy "megérdemli aki szinkronnal nézi" meg "én annak örülök ha nincs magyar szinkron" meg ilyenek.

És ilyenkor jönnek azzal hogy inkább felirattal nézik mert úgy jön át a poén vagy a lényeg

De én nem értem ha csak felirattal érti akkor hogy jön át

Én szerencsére megértem az angolt felirat nélkül de pl egy francia filmet inkább megnézek szinkronnal és kész

Meg vannak olyan sorozatok mint a family guy vagy simpson család ami szerintem nagyon jó szinkront kapott

A family guy pl kreatívabban káromkodik magyarul

De tényleg ha van is mindenkinek véleménye miért kell megszólni a másikat?

Én pl ha tehetem angolul és magyarul is megnézem a filmeket és sorozatokat mégse szólok be a feliratosoknak

Nem mondom hogy megérdemlik ha úgy nézik meg ilyenek

Meg vannak olyanok akik nem beszélik az adott nyelvet az miért ne nézze a szinkront

Vagy csak jó magyar szokás szerint bele akarnak kötni ebbe is a netes névtelenség segítségével?

Vagy fel akar vágni arra hogy a kalóz filmhez töltött le feliratot is?

Nem értem tényleg miért kell minden filmes témájú netes fórumon ilyeneket olvasni...


2017. jan. 7. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Régen ezerszer jobbak voltak a szinkronok, mint régen, nagyon durván romlott a minőség. A Family Guy viszont erős kivétel, én legalábbis ugyanúgy szeretem magyarul, mint eredeti nyelven. Stewie hangja meg főleg zseniális. :)

De tényleg, sorozatoknál erősen gagyi a mai szinkron, filmeknél is sokkalta rosszabb...régi filmeknél szívesen nézem szinkronnal, de amennyire lehet, kerülöm manapság.

2017. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!