Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná a Szettörv...

Valaki elmagyarázná a Szettörve című film végét?

Figyelt kérdés

#Széttörve #Spilet
2017. jan. 21. 20:17
 1/6 anonim válasza:
A vége az lessz hogy Kevin felfal két lányt de Casey menekülni kezd, majd bezárja magát a kijárat elötti cellába és megséríti az áttváltozott Kevint.Kevin a lányon észrevesz bántalmazási sebelet (amit a nagybátyja okozott kiskorába) és emiatt nem bántja, majd rátalálnak az állatkerti gondozók (ez egy elhagyatott állatkerti részlegen játszódik) és rendört hívnak.
2017. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy mi nem érthető konkrétan?
2017. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy én is kérdezek, nekem ez világos, de én a vége-végét nem értem. Ki az a Mr. Tükör?(vagy Üveg, nem emlékszem már) És miért mondja olyan furán az a férfi? Hogyha ő lett volna az, akkor nem lehetne szabadlábon... Figyeltem végig,de nekem olyan hiányos volt a vége. Kérlek elmagyaráznád azt a részt?
2017. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én sem értettem, de utánaolvastam és kiderült, hogy a csattanó összefügg a rendező egy korábbi filmjével, a Sebezhetetlennel, ahol szintén Bruce Willis volt a főszereplő. Azt kell megnézni, hogy értelmezni tudd a slusszpoént:)
2017. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is a Mr.Üveg-es részt nem értettem.
2017. jan. 25. 16:45
 6/6 anonim válasza:

[link]


ebben szépen elmondja ezek után már várom a 3. részt

2017. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!